Kia'dan son gün kampanyası! 1,49 faizle 200 Bin TL kredi desteği!

Kia’nın araba kampanyaları son dönemlerde ilgi çekmeye başladı. Uygun fiyatlarla otomobil satışı yapan firmalardan olan Kia tarafından müşterilere 200 Bin TL kredi desteği veriliyor.

Kia'dan son gün kampanyası! 1,49 faizle 200 Bin TL kredi desteği!

Otomobil satın almak isteyenlere firmalar tarafından finansman destekleri sağlanabiliyor. Sıfır kilometre otomobil alımlarında kullanılacak kredilerin büyük bir önemi var. Bankalardan taşıt kredisi çekilmesi halinde müşteriler yüksek maliyetlerle karşı karşıya kalabiliyorlar. Oysa otomobil firmalarının temin ettikleri kredi desteklerinin maliyetleri çok daha düşük maliyetli olabiliyor.

KİA KREDİ DESTEĞİ KAMPANYASI

Kia tarafından kredi desteği kampanyası ile müşterilere sıfır kilometre otomobil satışı yapılıyor. Kia şu anda tüm otomobil modellerini kapsayan ortak bir kredi desteği kampanyası uyguluyor. Bu kapsamda müşteriler 200 Bin TL’ye kadar olan kredileri aylık yüzde 1,49 faizle kullanabiliyorlar. 12 ay vadeli olan bu krediler müşterilere maliyet avantajı sağlayarak otomobil satın alımlarını kolaylaştırabiliyor.

Kia tarafından açıklanan kredi desteği kampanyası kapsamında bu krediler Kia Rio, Kia Picanto, Kia Ceed SW, Kia Stonic, Kia Ceed HB, Kia Cerato ve Kia Xceed model araçlar için kullanılabiliyor. Bu kredi kampanyasına dair koşullar yine Kia tarafından açıklandı. Buna göre kredi kampanyaları Akbank, Koç Finans ve Garanti BBVA ile yürütülüyor. Müşterilerin kredi kullanımı bu finans kuruluşlarının onayına bağlı olduğu bildirildi.

SON GÜN FIRSATI!

Kia’nın açıkladığı kredi kampanyası Kasım ayı için geçerli olacak. 1 Aralık perşembe gününden itibaren bu kampanya sona erecek. Son gün fırsatını kullanan müşteriler Kia model sıfır kilometre otomobil satın alırken aylık yüzde 1,49 faizle 200 Bin TL’ye kadar kredi desteği alabilecekler. Aralık ayında Kia tarafından başka bir kampanya açıklanacak. Ancak o kampanyanın koşullarının mevcut kampanyadan daha iyi veya daha kötü olacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bundan dolayı Kia’nın bu kampanyasını kaçırmak istemeyenlerin bugün hemen bir Kia yetkili satıcısına giderek otomobil satın alma sürecini başlatması gerekiyor.

SONRAKİ HABER