Kripto para fiyat Listesi yine kızardı! İşte Bitcoin ve altcoinlerin güncel fiyatları!

Kripto para piyasalarında yeni bir çöküş hareketi başladı. En çok işlem gören ilk 10 kripto para birimi de son 24 saat içerisinde çeşitli oranlarda değer kaybetti. Kripto para piyasalarında son durum ne?

Kripto para fiyat Listesi yine kızardı! İşte Bitcoin ve altcoinlerin güncel fiyatları!

Kripto para piyasalarında Bitcoin öncülüğünde gerçekleşen çöküşün sonu gelmiyor. En değerli kripto varlık olan Bitcoin’de meydana gelen düşüş hareketi tüm kripto para birimlerini sarsmaya devam ediyor. Sert şekilde düşen Bitcoin kendisine bir yükseliş ivmesi yakalamaya çalışırken şu ana kadar bunda başarılı olamadı. Son 24 saat içerisinde Bitcoin fiyatında yüzde 2,61 oranında düşüş meydana geldi. Bitcoin şu anda 21.096 dolar seviyesinde işlem görmeyi sürdürüyor.

ALTCOİN PİYASASI ÇÖKTÜ!

Bitcoin düşüş konusunda istikrarlı bir görüntüye ulaşırken bu ters istikrar altcoin piyasasını da sarsmaya devam ediyor. Bitcoin’den sonra en yüksek işlem hacmine sahip olan ETH son 24 saat içerisinde yüzde 5,12 oranında değer kaybı ile karşılaştı. ETH’nin güncel değeri şu anda 1.407 dolar olarak listelerde yer alıyor.

ETH’nin ardından yüksek işlem hacimli kripto para birimlerinde de düşüşler kaydedildi. USDT yüzde 0,11 değer kaybı ile 1 dolar seviyesine düşerken USDC de yüzde 0,8 değer kaybı yaşayarak 1 dolar noktasına geriledi.

Kripto para piyasalarında fiyat düşüşleri altcoin piyasasını sardı. BNB yüzde 1,57 kayıpla 246 dolara, BUSD yüzde 0,07 kayıpla 1 dolar seviyesine, XRP yüzde 2,42 gerileme ile 0,3351 dolar seviyesine, ADA yüzde 4,94 düşüşle 0,4648 noktasına kadar düştü.

En çok işlem gören altcoinlerde en yüksek değer kaybı SOL’da gerçekleşti. Bu altcoin son 24 saat içerisinde yüzde 5,42 oranında değer kaybederek 35,84 dolar seviyesine düştü.

TESLA’nın CEO’su Elon Musk’ın açık bir şekilde destek verdiği altcoin Dogecoin de düşüşlerden nasibini aldı. Son 24 saat içerisinde yüzde 3,45 oranında değer kaybetti.