Maaşını Halkbank’tan alanlar yaşadı! İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,55’e kadar düştü! Şu an daha ucuzu yok!

Her türlü nakit ihtiyacı için en hızlı sağlanan kredi türlerinden biri olan ihtiyaç kredileri için Halkbank’tan yeni bir kampanya geldi. Faiz indirimine giden Halkbank, geri ödeme planlarını da kolaylaştırdı.

Maaşını Halkbank’tan alanlar yaşadı! İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,55’e kadar düştü!

Son zamanlarda artan hayat pahalılığından aniden ortaya çıkan sağlık gibi acil giderlere kadar pek çok harcamanın finanse edilebileceği ihtiyaç kredileri kapsamında vatandaşlar, bankaların sık sık yolunu tutmaya başladı. İhtiyaç kredilerinde daha avantajlı bir şekilde nakit sağlayabilmek adına banka kampanyalarını takip eden vatandaşlara müjde Halkbank’tan geldi.

Kamu bankacılığı anlayışı ile müşterilerinin sık sık daha avantajlı bir şekilde hizmet alabilmesi için kampanyalar düzenleyen Halkbank, bu kampanyalar arasına bir yenisini daha ekledi. Bu ay itibariyle ihtiyaç kredilerinin faiz oranlarını yüzde 1,55’e kadar düşüren Halkbank, şartları sağlayan banka müşterilerinin avantajlı kredi paketlerinden yararlanabileceğini duyurdu. Öte yandan Halkbank, ihtiyaç kredisi kapsamında sağladığı kredi paketlerinde artışa gittiğini de açıkladı.

HALKBANK, MAAŞLI MÜŞTERİLERİNE KREDİYİ YÜZDE 1,55’TEN VERMEYE BAŞLADI

Maaşını bankasından alan müşterilerine özel olarak sağladığı avantajları arasına bir yenisini daha ekleyen Halkbank, 100 bin TL’ye kadar olan tüm ihtiyaç kredilerini yüzde 1,55’ten başlayan faizlerle ve 36 aya kadar vade oranları ile sunmaya başladı. 25 bin TL’ye kadar yüzde 1,55 faiz oranını sabit tutan Halkbank, 25 bin 1 TL’nin üzerinde ise yüzde 1,69’dan başlayan faizler ile müşterilerine hizmet vereceğini açıkladı. Üstelik Halkbank, geri ödemeleri de esnetti.

Uygun faiz oranları ve uzun vadelerin yanı sıra müşterilerine özel olarak esnek geri ödeme planları sunan Halkbank, sabit taksit ödemelerinin yanı sıra pek çok seçenek de sunmaya başladı. Buna göre Halkbank’ta dileyenin kredisini artan taksitli olarak ödeyebileceği öğrenilirken, dileyenin azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ya da serbest ödemeli olarak ödeyebileceği öğrenildi.

HALKBANK’TA İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETLERİNİN SAYISI ARTTI

Öte yandan Halkbank’ın sağladığı tek ihtiyaç kredisi, maaşını Halkbank’tan alanlara yönelik olmadı. Bu kredi paketinin yanında kişiye ya da meslek gruplarına özel olarak kredi paketleri hazırlamış olan Halkbank, her kesimin daha avantajlı bir şekilde kredi kullanabilmesi için paketlerine özel ayrıcalıklar tanıdı. Halkbank’ın ihtiyaç kredisi adı altında hazırladığı paketlerin başlıkları ise, şu şekilde belirlendi:

“Maaşını Halkbank'tan Alanlar, Kamu Çalışanlarına, Özel Sektör Çalışanlarına, Hızlı Kredi, Eczacı İhtiyaç, Eğitim Kredisi, Enerji Destek, Mortgage Dışı Destek, Vefa İhtiyaç, Bireysel Destek, Açık Hesap, İhtiyaç Kredisi ve Evlilik Kredisi.”

SONRAKİ HABER