Maaşını İş Bankası'ndan alan emeklilere fazladan 8 bin TL ödenecek!

Bankaların emekli maaş promosyonu kampanyaları büyük ilgi görmeye devam ediyor. Maaşını İş Bankası’ndan alan emeklilere 8 Bin TL fazladan ödeme yapılacağı bildirildi.

Maaşını İş Bankası'ndan alan emeklilere fazladan 8 bin TL ödenecek!

Türkiye’de özel bankalar emekli maaş promosyonu kampanyaları ile adeta şov yapmaya başladılar. Kısa bir süre öncesinde emeklilere maaş promosyonu olarak komik rakamları veren bankalar bugünlerde iyice vites yükselttiler. Emekli maaş promosyonunu arttıran bankalardan birisi de İş Bankası oldu. İş Bankası’nın emekli müşterileri bu kampanya ile oldukça kazançlı çıkıyorlar.

İŞ BANKASI MAAŞ PROMOSYONU

Maaşını İş Bankası’na taşıyan veya İş Bankası’ndan emekli maaşlarını alan müşteriler için oldukça kazançlı bir kampanya açıklandı. İş Bankası emekli maaş promosyonu kapsamında müşterilere 7.500 TL nakit ödeme yapılıyor. Bu nakit ödemeyi peşin olarak alan İş Bankası’nın emekli müşterileri ayrıca 500 TL tutarında da ek promosyon ödemesi alabiliyor. Toplamda 8.000 TL alan emekli müşteriler 3 yıl boyunca maaşlarını bir başka bankaya taşımama sözü veriyorlar.

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU NE ZAMAN ARTACAK?

İş Bankası emekli maaş promosyonu kampanyası açısından atağa kalkan bankalar arasında yer alıyor. Eylül ayının başında emekli maaş promosyonuna zam yapan İş Bankası’nın esasında promosyon kampanyası 30 Eylül’de sona erecekti. Ancak diğer bankalarla olan rekabette geride kalan İş Bankası promosyon miktarlarını güncelleyerek en yüksek promosyon ödemesi yapan bankalar arasına girdi. İş Bankası’nın emekli maaş promosyonuna Ekim ayının başında yeni bir zam yapması bekleniyor.

KAMU BANKALARI PROMOSYON ZAMMI YAPAR MI?

Kamu bankalarının emekli maaş promosyonlarına ilişkin uyguladıkları politika tüm emeklilerin tepkisini çekmeye devam ediyor. Emekli müşterilerine 3 yıllık promosyon anlaşması ile 750 TL veren Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank artık çok yoğun eleştiri almaya başladılar. Devletin bir yüzü olan kamu bankalarının emeklilere yaptığı bu muamele çoğu emekli tarafından devletle ilişkilendirilerek hükümete eleştiriler yapılıyor. Ancak kamu bankaları emeklilere düşük promosyon vermek konusunda ısrarını sürdürüyor. Bu konuda artık tüm gözler Hazine ve Maliye Bakanlığı’na çevrildi. Emekliler maaş promosyonları ile alakalı olarak bekledikleri haberi Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan duymak istiyorlar.