Mobil görüşme ile banka hesabı açtırana 300 TL! Kampanyaya ek 1 yıllık dijital platform üyeliği hediye ediliyor

CEPTETEB mobil görüşme ile hesap oluşturan müşterilerine özel fırsatlarını açıkladı. Hesap açacaklara özel 300 TL’lik fırsat dikkatleri çekti. İşte ayrıntılar...

Mobil görüşme ile banka hesabı açtırana 300 TL!

CEPTETEB Mobil görüşme yolu ile banka hesabı oluşturanlara 300 TL'ye kadar nakit iade kampanyasını duyurdu. Yapılması gereken tek şey online alışverişte istenen tutarı harcamak. Kampanyaya katılan her müşteri 6 ay boyunca her ay 50 TL kazanıyor. 6 ayın sonunda toplamda 300 TL'ye varan nakit iade kazanmak mümkün oluyor.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

CEPTETEB Banka kartı kullanıcıları her ay yapacakları 50 TL online alışverişe 6 ay boyunca toplamda 300 TL nakit iade kazanıyor. CEPTETEB Mobil uygulaması üzerinden başvuru yapılabilir.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Mobil görüşme ile banka hesabı açtırana 300 TL! Kampanyaya ek 1 yıllık dijital platform üyeliği hediye ediliyor

CEPTETEB'in müşterilerine sunmuş olduğu kampanyadan başvuru yöntemi ile yararlanılabilir. Yıl sonuna kadar yapılacak başvurular değerlendirmeye alınacaktır CEPTETEB Mobil uygulaması üzerinden görüntülü görüşme yolu ile başvuru yapılabilir ya da internet sitesi üzerinden “müşteri olma başvuru formu” doldurulabilir. Sunulan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin ilk kez hesap açılışı yaptırması ve CEPTETEB Banka kartı sahibi olması gerekiyor.

CEPTETEB 1 YILLIK BLUTV ÜYELİĞİ NASIL KAZANILIR?

CEPTETEB Mobil uygulaması ya da internet şubesi üzerinden yapılacak başvurularda özel davet kodu yakın ile paylaşıldığı anda kişi 1 yıl boyunca kullanabileceği hediye Blutv üyeliği kazanıyor. Bunun için yapılması gereken şey uygulama içerisinde yer alan “özel davet kodu”nu tanıdık ile paylaşmak. Paylaşılan kod ile CEPTETEB hesap açtırma işlemi tamamlandığında dijital platform üyeliği başlatılıyor.

KAZANILAN 300 TL İADE HESABA NE ZAMAN TANIMLANIR?

CEPTETEB vadesiz hesaba bağlı CEPTETEB Banka kartı aracılığı ile aylık toplamda 1000 TL ve üzeri harcama yapan online alışveriş tutarının %5'i kadar iade kazanıyor. Aylık 50 TL, 6 ay boyunca ise 300 TL nakit iade kazanmak mümkün oluyor. Nakit iade tutarı harcama yapıldıktan sonraki ayın ilk haftasında hesaba tanımlanıyor. TEB sunmuş olduğu bu kampanyayı dilediği zaman durdurma ya da değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.