Müjdenin büyüğü Ziraat Bankası'ndan geldi! Kimlik numarası son hanesi 6 2 0 8 4 olanlara 25.000 TL yatırılıyor

Vatandaşların en büyük destekçisi olmaya devam eden Ziraat Bankası nakit paraya ihtiyacı olan kişilere kimlik numarası üzerinden ödeme yapmaya başladı. Kimlik numarası son hanesi çift rakam olanlar tek başvuru ile 25 bin TL'yi hemen alabilecekler!

Müjdenin büyüğü Ziraat Bankası'ndan geldi! Kimlik numarası son hanesi 6 2 0 8 4 olanlara 25.000 TL

Enflasyon rakamlarında yaşanan yükselişin etkisi ile ne yazık ki dar gelirli vatandaşların alım güçleri daha da düşerken asgari ücretli çalışanlar ve emekliler süreçten daha olumsuz etkilenmişti. Vatandaşın sırtındaki geçim yükünün ağırlaşması nedeni ile devlet tarafından yeni destek paketleri devreye girerken süreçte kamu bankaları öne çıkmıştı. 

Hem kamu bankası olması hem de aktif bilanço büyüklüğüyle Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası süreçte adından en çok söz ettiren banka olarak ilk sırada yer alırken yeni destek kredisi paketi ile de vatandaşın yardımına koştu. Kritik zamanlarda kar kaygısı gütmeden dar gelirli vatandaşlara verdikleri destek paketleri ile vatandaşın kara gün dostu olarak adlandırılan kamu bankaları bir kere daha kredi musluklarını vatandaşa açtılar. 

ZİRAAT BANKASI PARA MUSLUKLARINI FORA ETTİ! 

Özel bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken yaşanan yükselişe kamu bankaları set çektiler. Vatandaşın cebini yakan yüksek faizle mücadele eden kamu bankaları arasına yer alan Ziraat Bankası kimlik numarası son hanesi çift rakam ile biten yani 0, 2, 4, 6 ,8 olan kişilere kredi başvuru ekranlarını açtı. 

Müjdenin büyüğü Ziraat Bankası'ndan geldi! Kimlik numarası son hanesi 6 2 0 8 4 olanlara 25.000 TL yatırılıyor

36 AY VADELİ 25.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU! 

Nakit para ihtiyacı olan müşterilerine 25 bin liraya kadar olan kredi taleplerinde yüzde 1,55 faiz oranı ile borç para imkanı sunan Ziraat Bankası bu pakette 36 ay vadeli kredi çeken müşterilerinin aylık taksit tutarını 971 TL olarak belirledi. 

Müjdenin büyüğü Ziraat Bankası'ndan geldi! Kimlik numarası son hanesi 6 2 0 8 4 olanlara 25.000 TL yatırılıyor - Resim : 2

36 AY VADELİ 10 BİN TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Daha düşük tutarlı nakit paraya ihtiyacı olan kişiler için sunulan 10 bin liralık kredi paketinde ise taksitler 388,40 TL olarak gerçekleşecek. Kredi onayı alan kişilerin ödemeleri bankaya gitmeden direkt olarak hesaplarına yatırılacak. Ziraat Bankası müşterisi olmayan kişiler ise talep etmeleri durumunda Ziraat Bankası uzaktan müşteri edinimi süreci ile yine bankaya gitmeden müşteri olabilecekler. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası müşterisi olan kişiler ihtiyaç kredisi başvurusu için mobil şube uygulaması menüsünde yer alan krediler bölümünden internetten kolay kredi başvurusu yapabilmektedir. Yine buna ek olarak Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden de online başvuru yapılabilmektedir. Şubeden kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin ise istenilen evrakları teslim etmeleri yeterli olacaktır.