Nakit ihtiyacı olanlara Akbank’tan 3 ay ertelemeli kredi kampanyası geldi!

Vatandaşların nakit ihtiyaçlarına yönelik “3 ay ertelemeli kredi kampanyası” fırsatını sunan Akbank, söz konusu kampanya dahilinde ihtiyaçların giderilmesi için değişen tutarlarda kredi sağlıyor. İşte detaylar…

Nakit ihtiyacı olanlara Akbank’tan 3 ay ertelemeli kredi kampanyası geldi!

Artan acil nakit ihtiyaçları karşısında bankaların avantajlı kampanyalarından yararlanmak isteyen vatandaşlar için cazip bir kampanya teklifi de bu kez Akbank’tan geldi. Daha önce sunmuş olduğu kampanya ve fırsatlarla dikkatleri çeken Akbank, şimdi de nakit ihtiyacı olanlar için, sunduğu ihtiyaç kredisinde ilk 3 ay ödeme almıyor.

Nakit ihtiyacını gidermek için ihtiyaç kredisi kullanmak ve ödemelerine daha sonra başlamak isteyenler için fırsatlarını sunan Akbank’ın sunmuş olduğu söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyenler, Akbank Mobil üzerinden ilgili kampanyaya başvuruda bulunabiliyor. Akbank, “Kredim Akbank’ta” ile 3 ay ertelemeli kredi kampanyasını başlattı. İşte detaylar…

AKBANK’TAN 3 AY ERTELEMELİ KREDİ

Akbank’ın sunduğu kampanyadan yararlananlar krediyi şimdi alıp ödemelere 3 ay sonra başlayabiliyor. Söz konusu kampanyadan yararlanarak 3 ay ertelemeli krediyi kullanmak isteyenler Akbank.com üzerinden, Akbank Telefon Şubesi üzerinden ve Akbank Mobil uygulaması ve Akbank İnternet üzerinden belgesiz, imzasız “Direkt Kredi” seçeneğini kullanabiliyor ve ilgili kampanyadan yararlanabiliyor. Bu noktada Akbank’ın aradığı kriter ve şartlara uygun olan vatandaşlar, diledikleri tutarda kredi başvurusunda bulunabiliyor.

KREDİDE VADE BİLGİLERİ

Nakit ihtiyacı olanlara Akbank’tan 3 ay ertelemeli kredi kampanyası geldi!

Akbank’ın sunduğu kredide faiz oranları; kredi tutarları, kredi vadesi, müşteri skoru ve bazı nedenlerden dolayı müşteriler özelinde değişebiliyor. Erteleme dahil ihtiyaç kredilerinde 50 bin TL ve altındaki tutarlarda azami 36 ay vade, 50 bin TL üzeri ve 100 bin TL altı tutarlarda azami 24 ay vade, 100 bin TL üzerindeki tutarlarda ise azami 12 ay vade imkanı sağlanıyor. Kampanya dahilinde kullanılan kredilerde ilk ödemeler en fazla 92 gün ertelenebiliyor ve ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizinin tamamı tahsil ediliyor. Norma taksit ödemeleri ise bir sonraki aydan itibaren başlıyor.

KREDİ KAMPANYASI DETAYLARI

Söz konusu kampanya dahilinde kredi tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti, bu tutar üzerinden de ayrıca %10 oranda BSMV tahsil ediliyor. Akbank müşterisi olmayanlar şubeler üzerinden başvuruda bulunabiliyor ve şube üzerinden başvurularda kişiden çeşitli belgeler talep ediliyor.