Odeabank'tan kaçırılmayacak fırsat Ankara Keçiören'de satılık apartman dairesi sadece 380 bin TL!

Gelişimini sürdüren bankaların başında gelen Odeabank, elinde bulunan icralık gayrimenkuller için iki yeni ihale düzenlediğini duyurdu. Banka ilgili ihalelere ve ihalelere konu olan gayrimenkullere ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Odeabank'tan kaçırılmayacak fırsat Ankara Keçiören'de satılık apartman dairesi sadece 380 bin TL!

Odeabank, Intengo isimli yasal e- ihale platformu üzerinden 3 yeni ihale düzenlediğini duyurdu. Söz konusu ihaleleri kapsamında İstanbul ve Ankara illerinde bulunan icralık dükkanları satışa çıkardığını bildiren banka, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

ODEABANK’TAN ANKARA KEÇİÖREN’DE SATILIK APARTMAN DAİRESİ İLANI!

Odeabank Intengo üzerinden düzenlemiş olduğu ilk ihale kapsamında icralık bir dükkanı satışa çıkardığını belirtti. Banka ilk ihalesine ve ihalesine konu olan icralık gayrimenkule ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Odeabank’ın Intengo üzerinden düzenlemiş olduğu ilk ihaleye konu olan icralık dükkanın, Ankara ilinin Keçiören ilçesinde bulunduğu öğrenildi. Osmangazi Mahallesi’nde bulunan dükkanın toplam kullanım alanını 99 metrekare olarak açıklayan banka, dükkanın tam hisse ile satışta olduğunu bildirdi. Dairenin ısınma tipini kat kaloriferi olarak açıklayan banka, ihale başlangıç bedelini 380 bin TL, ihale katılım bedelini 17 bin 936 TL ve teminat bedelini de 11 bin 400 TL olarak açıkladı.

ODEBANK’TAN ANKARA ETİMESGUT’TA SATILIK DÜKKAN İLANI!

Odeabank Intengo üzerinden düzenlemiş olduğu ikinci ihale kapsamında da bir icralık dükkanı satışa çıkardığını belirtti. Banka ikinci ihalesine ve ihalesine konu olan icralık gayrimenkule ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Odeabank’ın Intengo üzerinden düzenlemiş olduğu ikinci ihaleye konu olan icralık dükkanın, Ankara ilinin Etimesgut ilçesinde bulunduğu öğrenildi. Şehit Osman Avcı Mahallesi’nde bulunan dükkanın toplam kullanım alanını 96 metrekare olarak açıklayan banka, dükkanın tam hisse ile satışta olduğunu bildirdi. Dairenin ısınma tipini kat kaloriferi olarak açıklayan banka, ihale başlangıç bedelini 750 bin TL, ihale katılım bedelini 35 bin 400 TL ve teminat bedelini de 22 bin 500 TL olarak açıkladı.

ODEABANK’TAN İSTANBUL BEYOĞLU’NDA SATILIK DÜKKAN İLANI!

Odeabank'tan kaçırılmayacak fırsat Ankara Keçiören'de satılık apartman dairesi sadece 380 bin TL!

Odeabank Intengo üzerinden düzenlemiş olduğu üçüncü ihale kapsamında da bir icralık dükkanı satışa çıkardığını belirtti. Banka son ihalesine ve ihalesine konu olan icralık gayrimenkule ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Odeabank’ın Intengo üzerinden düzenlemiş olduğu üçüncü ihaleye konu olan icralık dükkanın, İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde bulunduğu öğrenildi. Tomtom Mahallesi’nde bulunan dükkanın toplam kullanım alanını 25 metrekare olarak açıklayan banka, dükkanın tam hisse ile satışta olduğunu bildirdi. Dairenin ısınma tipini kat kaloriferi olarak açıklayan banka, ihale başlangıç bedelini 1 milyon 300 bin TL, ihale katılım bedelini 61 bin 360 TL ve teminat bedelini de 39 bin TL olarak açıkladı.