ON hesabı açanlara büyük kampanya fırsatı: Herhangi bir istasyondan yakıt alanlara 100 TL iade edilecek!

Son günlerde akaryakıt fiyatlarında görülen indirim ve zamlar sonrası araba sahipleri uygun akaryakıt kampanyalarını araştırmaya koyuldu. Bu kampanyalar arasında Burgan Bank’ın sunduğu “ON Banka Kartı Akaryakıt Kampanyası” ise tüm dikkatleri çekmeyi başardı. İşte detaylar…

ON hesabı açanlara büyük kampanya fırsatı

Son dönemlerde akaryakıt fiyatlarında ciddi değişimler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Rusya ile Ukrayna arasında başlayan savaş ve Rus petrolüne karşı uygulanan yaptırımlar sonrasında, yükselen küresel enflasyonun ve yurtiçinde yükselen döviz kurlarının da etkisi ile petrol ve akaryakıt fiyatları da hızlı artış göstermişti.

Akaryakıt fiyatlarındaki yüksek oranlı artışlar sonrasında benzin ve motorinin litre fiyatı da 30 TL sınırına kadar ulaşmıştı. Daha sonra indirimler yansımış olsa da akaryakıt fiyatlarında yüksek seviyeler görülmeye devam ediyor. Bununla birlikte araç sahipleri de uygun akaryakıt alışverişi kampanyalarını araştırıyor. Bu kampanyalar arasında en güçlü olanlardan biri de Burgan Bank’tan geldi. İşte detaylar…

ON HESABI AÇANLARA 100 TL İADE

Burgan Bank’ta ON Hesap açıp ON Banka Kartı sahibi olanlar, akaryakıt alışverişlerinde çok uygun harcama koşullarıyla harcamalarda indirim kazanabiliyor. ON’lu olup, ON Banka Kartı ile herhangi bir akaryakıt istasyonundan 500 TL ve üzer akaryakıt harcaması yapanlara 100 TL iade ediliyor. Üstelik söz konusu kampanya dahilinde, akaryakıt harcamalarının tek seferde yapılmasına da gerek yok. Bankanın kampanya dahilinde belirlediği tarihler arasında bu harcamayı farklı günlerde yapanlar da kampanyadan yararlanabiliyor.

KAMPANYADA NASIL İADE KAZANILIR?

ON hesabı açanlara büyük kampanya fırsatı: Herhangi bir istasyondan yakıt alanlara 100 TL iade edilecek!

Kampanyaya katılmak isteyenlerin görüntülü görüşme sonrasında Burgan Bank müşterisi olup, Ağustos sonuna kadar ON Banka Kartı ile toplamda 500 TL’lik yakıt harcaması yapması gerekiyor. Herhangi bir bankadan farklı günlerde ve toplamda 500 TL ve üzeri harcama yapanlar, 100 TL iade hakkı kazanıyor. Mevcutta ON müşterisi olanlar söz konusu kampanyadan yararlanamıyor ancak 13 Temmuz 2022 tarihinden sonra ilk kez ON hesabı açanlar kampanyadan yararlanabiliyor.

KAMPANYA DETAYLAR

ON Banka Kartı sahiplerine sunulan söz konusu kampanyada müşteriler, istedikleri akaryakıt istasyonundan harcama yapabiliyor. Kampanya kapsamında her müşteri en fazla 100 TL iade hakkı kazanıyor. Hak edilen iade tutarları, Eylül 2022’nin ilk 7 iş günü içerisinde müşterinin ON Hesabı’na yüklenecek.