Opel bu modeli kampanyalı fiyatla 519 Bin TL'den satıyor!

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere firmalar zaman zaman bazı fiyat avantajları sağlıyorlar. Opel firması da Ocak ayının kampanyalı sıfır kilometre otomobil fiyat listesini açıkladı.

Opel bu modeli kampanyalı fiyatla 519 Bin TL'den satıyor!

Türkiye’de otomobil satın almanın maliyeti arttıkça araba kampanyaları ön plana çıkmaya başladı. Yüksek fiyatlar karşısında biraz daha uygun fiyata otomobil satın almak isteyenler bu araba kampanyalarını takip edebiliyorlar. Firmalar da satış rakamlarını belirli bir düzeyde tutabilmek için stok durumlarına göre bazı modellerde çeşitli indirimler uygulayabiliyorlar. Opel firması da kampanyalı fiyat açıklaması yaparak fırsat duyurusu yaptı.

OPEL KAMPANYALI FİYATLARI AÇIKLADI!

Opel marka sıfır kilometre otomobiller için Ocak ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanyalı fiyatlar açıklandı. Firma açıklanan fiyat listesinden sıfır kilometre araç satışına başladı. Belirlenen fiyatların normal fiyatların bir miktar altında olduğu görülürken firma ayrıca müşterilere kredi desteği verileceğini ilan etti. Buna göre Opel Corsa model sıfır kilometre araç satın almak isteyenlere Opel tarafından 120 Bin TL faizsiz kredi veya 150 Bin TL aylık 0,99 faizli kredi desteği sağlanıyor. Kredi imkanları 15 ay ve 12 ay vadeli olabiliyor. 

OPEL CORSA KAMPANYALI FİYATI!

Opel Corsa şu anda açıklanan fiyat listesine göre Opel firmasının Türkiye piyasasındaki en ucuz otomobili oldu. Firma sıfır kilometre Opel Corsa için 519.900 TL fiyat açıkladı. Bu kampanyalı fiyat olurken bu modelin 4 ayrı versiyonunun bulunduğu bildirildi. Donanım özelliklerine değişen Opel Corsa versiyonlarının fiyat listesi şöyle açıklandı:

-Opel Corsa 1.2 75 HP Benzin MT5 Elegance: 519.900 TL
-Opel Corsa 1.2 100 JP Benzin AT8 Edition: 622.900 TL
-Opel Corsa 1.2 100 HP Benzin AT8 Elegance: 665.900 TL
-Opel Corsa 1.2 130 HP Benzin AT8 Ultimate: 754.900 TL

SONRAKİ HABER