Opel Corsa alacaklara 120 Bin TL faizsiz kredi teklifi!

Türkiye’de otomobil firmaları araç satışlarını yükseltebilmek için araba kampanyalarını devreye soktular. Opel Corsa alacaklara firma tarafından faizsiz kredi teklifi yapılıyor.
Opel Corsa alacaklara 120 Bin TL faizsiz kredi teklifi!

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlerin önlerindeki en büyük engel yüksek fiyatlar oluyor. Hem vergiler hem de maliyetler araç fiyatlarını oldukça yükseltiyor. Bu yüksek fiyatları da herkesin ödeyecek gücü bulunmuyor. Buna karşın bir önlem mekanizmasını devreye sokan otomobil firmaları avantajlı koşullarda müşterilere kredi desteği vermeyi teklif ediyorlar.

OPEL FAİZSİZ KREDİ VERİYOR!

Opel marka bir sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere firma tarafından faizsiz kredi desteği sunuluyor. Bu kapsamda müşteriler kendilerine sağlanan imkan ile biraz daha rahat bir şekilde otomobil ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Opel’in elektrikli modelleri haricinde hemen hemen tüm modelleri için faizsiz kredi desteği seçeneği bulunuyor. Ocak ayı Opel kampanyaları bu açıdan da dikkat çekiyor.

OPEL CORSA ALACAKLARA 120 BİN TL FAİZSİZ KREDİ!

Opel’in alt segment modellerinden olan Opel Corsa için Ocak kampanyası açıklandı. Buna göre sıfır kilometre Opel Corsa almak isteyen müşterilere faizsiz kredi veriliyor. 12 ay vadeli olarak verilen faizsiz kredi Opel Corsa için 120 Bin TL olarak belirlendi. Bu kredi desteğini alan müşteriler herhangi bir faiz ödemesi yapmak durumunda kalmıyorlar.

Opel tarafından daha yüksek tutarda kredi desteğine ihtiyacı olanlara bir ikinci teklif daha yapılıyor. Müşteriler 150 Bin TL tutarında da kredi desteği alabiliyorlar. Ancak bu kredi desteği faizsiz olmuyor. 15 ay vadeli olarak verilen 150 Bin TL krediye aylık yüzde 0,99 oranında düşük bir faiz uygulanıyor.

Opel Corsa için firma kampanyalı fiyat açıklaması da yaptı. Ocak ayı fiyat listesine göre sıfır kilometre Opel Corsa 519.900 TL’ye satın alınabiliyor.