Opel Mokka özel indirim kampanyası açıklandı!

Sıfır kilometre otomobil satın alacaklara Opel tarafından özel bir kampanya açıklandı. Opel’in çok büyük satış rakamlarına ulaşan modeli Opel Mokka için o kişilere özel indirimler yapılacak.

Opel Mokka özel indirim kampanyası açıklandı!

Türkiye’de sıfır kilometre otomobil sahibi olmanın maliyeti her geçen gün daha da fazla artıyor. Bundan dolayı araç satın almak isteyenler firmaların indirim kampanyalarına çok büyük ilgi gösteriyorlar. Bu kampanyalar ile önemli fiyat avantajları elde edilebiliyor. Piyasada yüksek fiyatlı olarak bilinen otomobiller bu kampanyalar ile beraber hiç tahmin edilemeyecek fiyatlarla satılabiliyor.

OPEL MOKKA KAMPANYASI AÇIKLANDI!

Opel tarafından Ocak ayının sonuna kadar devam edecek araba kampanyaları açıklandı. Bu bilgilendirme ile sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere verilecek yeni imkanlar da belli oldu. Opel’in araba kampanyaları arasında en çok da dikkati Opel Mokka çekti. Opel Mokka firmanın en çok satış yaptığı otomobiller arasında yer alıyor. Göz alıcı bir SUV olarak değerlendirilen Opel Mokka’nın hangi imkanlarla satışa çıkarıldığı netleşti.

Opel Mokka için firma bir kampanyalı fiyat açıkladı. Buna göre bu otomobilin fiyatları 917.900 TL’den başlıyor. 1 Milyon TL’ye yaklaşan bu fiyat fazla görünse de Opel Mokka’nın nitelikleri düşünülünce normal olarak karşılanabiliyor.

Opel Mokka satın alacaklara firma tarafından bir de kredi desteği veriliyor. Bu kapsamda iki teklif müşterilerin seçeneğine sunuluyor. 15 ay vadeli 150 Bin TL kredi aylık yüzde 0,99 faizle alınabiliyor. Bir diğer teklife göre ise 12 ay vadeli 120 Bin TL kredi faizsiz olarak kullandırılıyor. Müşteriler bu iki tekliften sadece bir tanesini tercih edebiliyorlar.

Opel Mokka için bir de sürpriz indirim kampanyası açıklandı. Sağlık çalışanları, polisler, askerler, öğretmenler, avukatlar ve onların birinci derece yakınları Opel Mokka satın almak istediklerinde ek indirim imkanından yararlanıyorlar. Bu indirimin ne kadar olduğu açıklanmadı. Ancak indirim tutarı hakkında Opel yetkili satıcılarından bilgi alınabilir.

SONRAKİ HABER