Özel bankalar faizleri fora etti cep telefonu olanlara faizsiz kredi müjdesi geldi

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken özel bankalar ilk kez müşterisi olacak kişilere cepten başvuru yapmaları şartı ile faizsiz kredi vereceğini açıkladı.
Özel bankalar faizleri fora etti cep telefonu olanlara faizsiz kredi müjdesi geldi

Özel bankalar faizleri fora etti cep telefonu olanlara faizsiz kredi müjdesi geldi - Bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken özel bankalar arasında yaşanan rekabet ile ilk kez yeni bir bankadan kredi çekecek olan kişilere sıfır faizli kredi müjdesi verildi. 

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan İş Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Akbank tarafından başlatılan kampanyalar ile mobilden müşteri olan ve ilk kez ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak faizsiz kredi verileceği ilan edildi. 

SIFIR FAİZLİ, FAİZSİZ KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ?

Müşteri sayısını arttırmak ve Türkiye'nin en çok müşterisi olan bankası olmak için birbirleri ile yarışa tutuşan özel bankalar faizsiz kredi paketleri ile büyük yankı uyandırmıştı. İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak Yapı Kredi Bankası 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanyası kapsamında "Yapı Kredi Mobil’den müşterimiz olun, 10.000 TL'ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanın" diyerek kampanyasını açıkladı. 

Özel bankalar faizleri fora etti cep telefonu olanlara faizsiz kredi müjdesi geldi

%0 Faizli Toplam 20.000 TL'ye varan Kredi ve Taksitli Avans Kampanyası düzenleyen Akbank ise hem sıfır faizli kredi hem de faizsiz taksitli nakit avans çekilmesine olanak sağlıyor. Akbank tarafından yapılan açıklama kapsamında "9 Mart 2023 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” adımından ilerleyerek yalnızca ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi sürecini tamamlayan müşteriler faydalanabilir" denilerek kampanyanın 31 Mart'a kadar devam edeceği ilan edildi. 

İş Bankası ise İşCep'ten İş Bankalı olanlara 10.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit​ Avans Ayrıcalığı adını verdiği kampanya ile yine mobil uygulama üzerinden ilk kez İş Bankası müşterisi olan kişilere yönelik olarak faizsiz 10 bin liraya kadar taksitli nakit avans kullanma imkanı sunacak.