Peugeot kalitesi için 701 Bin TL’lik teklif! Ay sonuna kadar geçerli!

Peugeot kalitesi için 701 Bin TL’lik teklif! Ay sonuna kadar geçerli!
Türkiye’de yaygın bir pazar ağına sahip firmalardan olan Peugeot için araba fiyatları açıklaması yapıldı. Müşterilere indirimli fiyatlardan satış yapacak olan Peugeot firması 701 Bin TL’lik teklifte bulundu.

Sıfır kilometre otomobil satın almak için imkanlarını zorlayanlar yüksek fiyatlarla karşı karşıya kalıyorlar. Kur farkının otomobil fiyatlarına yansıması ile beraber araba fiyatlarında ciddi bir artış meydana geldi. Bu durumda da alım gücü daralan vatandaşların sıfır araç alma imkanları da azalmış oldu. Bunu gören ve satış rakamlarını düşürmek istemeyen firmalar ise çeşitli indirimlere ve araba kampanyalarına yükleniyorlar.

PEUGEOT FİYATLARI BELİRLEDİ!

Türkiye’de ciddi bir araç pazarına sahip olan Peugeot firması da araç satın almak isteyenlerin karşılaşacakları fiyatları yeniden belirledi. Sıfır kilometre otomobillerin fiyatlarına çeşitli indirimler uygulayan firma bazı modellerde özel teklifler hazırladı. Bu teklifleri değerlendirenler piyasaya göre uygun maliyetlerle Peugeot kalitesini tecrübe etme imkanı elde ediyorlar.

Otomobil firmaları her ekonomik seviyedeki müşteriler için ayrı segmentlerde araçlar üretim satışa sunuyorlar. En alt segmentte bulunan araçların fiyatları da diğer segmentlere göre biraz daha düşük fiyatlı olabiliyorlar. Bu araçlarda da firmanın kaliteden ödün vermiyorlar ama bu otomobillerde üstün özellikler yaygın şekilde bulunmuyor. Böylece fiyatlar daha düşük noktalarda tutulabiliyor. Peugeot firması da 208 modeli ile müşterilere böyle bir seçenek sunuyor.

Peugeot 208 için firma fiyat listesini açıkladı. Bu fiyat listesine göre Peugeot 208 şu anda Türkiye piyasasında 3 farklı donanım seçeneği ile satışa sunuldu. Peugeot Active Prime donanımı için 701.500 TL’lik fiyat açıklandı. Bunun bir üst donanımı olan Peugeot 208 Allure Selection için 761.500 TL’lik satış fiyatı belirlendi. Son seçenek olan Peugeot 208 GT donanımı için ise 848.000 TL’lik fiyat açıklaması yapıldı.