Piyasa kızıştı, emekli maaş promosyonlarına Eylül zammı! Promosyon ödemeleri bu bankalarda 8 Bin TL, 10 Bin TL oldu!

Bankaların emekli maaş promosyonu kampanyalarında değişiklikler yapılmaya başlandı. Bazı bankalar promosyon miktarlarına zam yaparken bazı bankalar da emekli maaş promosyonlarını azalttılar. İşte Eylül ayı emekli maaş promosyonu kampanyalarını açıklayan bankalar ve onlardır verdikleri promosyonlar..

Piyasa kızıştı, emekli maaş promosyonlarına Eylül zammı!

Türkiye'de emekli vatandaşlar için maaş promosyonları ciddi bir ek gelir haline geldi. Maaşları ile geçimlerini sağlayamayan emekliler özel bankaların arasında yaşanan emekli maaş promosyonu rekabetinden yararlanıyorlar. Ağustos ayı boyunca emekli maaş promosyonu kampanyalarından faydalanarak maaşlarından daha yüksek tutarlarda maaş promosyonları alan emekliler büyük bir heyecanla Eylül kampanyalarının açıklanmasını bekliyordular. 

Kamu bankaları Ziraat bankası, Halkbank ve Vakıfbank emekli maaş promosyonu kampanyasında ölüm sessizliğine devam ederken bazı özel bankalar Eylül ayına da çok hızlı bir giriş yaptılar. Emekli maaş promosyonları için Eylül kampanyasını duyuran bankalar farklı şartları emekli müşterilerine sunmaya başladılar. Bazı özel bankalar promosyon tutarlarını sabit bırakırken bazı bankalar ise zam yolunu tercih ettiler. Sınırlı sayıda özel bankalar ise emekli maaş promosyonları miktarını azaltma yönünde bir politikayı devreye soktular. 

TEB EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONUNA ZAM YAPTI

Piyasa kızıştı, emekli maaş promosyonlarına Eylül zammı! Promosyon ödemeleri bu bankalarda 8 Bin TL, 10 Bin TL oldu!

TEB tarafından açıklanan emekli maaş promosyonu kampanyası ile emekli müşterilere promosyon zammı sürprizi yapıldı. Emeklilere 5.500 TL promosyon ödemesi yapan TEB bu tutarı EWylül ayına özel olarak 8.000 TL'ye kadar çıkardı. Emeklilere ek fırsatlar da veren TEB bu şekilde emekli maaş promosyonun 10 Bin TL sınırına kadar yükselmesini temin edebiliyor. Bu konuda Eylül ayının en dikkat çeken kampanyasını TEB açıkladı. 

QNB FİNANSBANK EMEKLİLERE PARA DAĞITIYOR!

Piyasa kızıştı, emekli maaş promosyonlarına Eylül zammı! Promosyon ödemeleri bu bankalarda 8 Bin TL, 10 Bin TL oldu! - Resim : 2

Emekli maaş promosyonu kampanyasında öne çıkan bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu.  Banka güncellediği promosyon kampanyası ile emeklilere 7.000 TL'ye varan promosyon ödemesi yapmayı vaat ediyor. Bununla da sınırlı kalmayan QNB Finansbank emeklilere ek olarak da 3.000 TL ödül vereceğini açıkladı. 3 emekli yakınının emekli maaşlarını QNB Finansbank'a taşımaları için aracılık eden müşterilere her getirdikleri kişi için 1.000 TL olmak üzere toplamda 3.000 TL ödeme yapılacak. Bu şekilde emeklilerin alacakları promosyon ve ek ödül 10 Bin TL olabilecek. 

ING BANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI!

Piyasa kızıştı, emekli maaş promosyonlarına Eylül zammı! Promosyon ödemeleri bu bankalarda 8 Bin TL, 10 Bin TL oldu! - Resim : 3

ING Bank da emeklilere özel bir promosyon kampanyası hazırlayarak duyurdu. Müşteriler maaşlarını ING Bank'a taşıyarak 7.000 TL'ye kadar promosyon ödemesi almaya hak kazanıyorlar. Ayrıca emekli yakınlarını getirenlere kişi başı 250 TL nakit ödül veriliyor. Bu şekilde 5 kişi için nakit ödül alınarak 1.250 TL kazanılıyor. Emekli maaş promosyonu ile birleştirildiğinde ise 8.250 TL ödeme yapılıyor. 

DENİZBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONUNDA GERİDE KALDI!

Piyasa kızıştı, emekli maaş promosyonlarına Eylül zammı! Promosyon ödemeleri bu bankalarda 8 Bin TL, 10 Bin TL oldu! - Resim : 4

Emekli maaş promosyonlarında geride kalan özel bankalar arasında Denizbank da yer alıyor. Denizbank tarafından emeklilere 1.750 TL emekli maaş promosyonu verileceği ilan edildi. Çok sayıda emekli için bu promosyon miktarı cazip bulunmadı.