Promosyon yarışı kızıştı, yeni rekor kırıldı! Bankaların 2022 en yüksek maaş promosyonu yarışında 25 bin TL sınırı aşıldı

Maaş ödemelerini kendi bankalarına çekmek isteyen bankalarda adeta çılgın bir yarış yaşanırken maaş promosyonu için bugüne kadar en yüksek teklif açıklandı! Maaş promosyonu en yüksek olan bankalar hangileri?

Bankaların 2022 en yüksek maaş promosyonu yarışında 25 bin TL sınırı aşıldı

Artık pek çok işveren maaşları elden ödeme yolu yerine banka hesabından ödemeyi tercih ederken bankalar gözlerini maaş müşterilerine çevirdi. Bu sene emekli maaşı promosyon ödemeleri için başlayan yarış kamu personeli maaş ödemeleri için vites yükseltilerek adeta büyük bir çılgınlığa dönüştü. 

Bankalar kredi ve kredi kartı ürünleri için çantada keklik gördükleri maaş müşterisi sayısını arttırmak için kesenin ağzını açarken teklifler havada uçuştu. 2022 yılının en yüksek teklifi ise 27 bin TL ile geldi, yeni en yüksek maaş promosyonu rekoru kırıldı! 

EMEKLİLERE EN YÜKSEK MAAŞ PROMOSYONU HANGİ BANKADA, BANKALARIN MAAŞ PROMOSYON TEKLİFLERİ KAÇ TL?

Bankalar emekli maaşı promosyonu için bu sene ilk kez birbirleri ile çılgın bir yarışa tutuşurken, bunda yükselen emekli maaşı rakamlarının da payı büyük oldu. Yılbaşında da rekor zam beklenen emekli maaşı için bankaların iştahı açılırken, bu iştah maaş promosyonu rakamlarına da yansıdı. Şu anda emeklilere en yüksek promosyon teklifi 9 bin 750 liralık rakam ile Garanti Bankası tarafından sunuldu. 

 Garanti Bankası 7 bin 250 TL net promosyon ödemesi yanı sıra getirilen her yeni emekli müşteri için kişi başına 250 TL üzerinden hesaplanmak üzere toplamda 2 bin 500 liraya kadar ek para ödülü kazanma imanı sunuyor. 

Promosyon yarışı kızıştı, yeni rekor kırıldı! Bankaların 2022 en yüksek maaş promosyonu yarışında 25 bin TL sınırı aşıldı - Resim : 2

TÜRKİYE'NİN MAAŞ PROMOSYONU REKORU KIRILDI! 27 BİN TL TEK SEFERDE, PEŞİN ÖDENECEK...

Bankalarla emekliler kadar kamu personelleri için de maaş taşıma pazarlıkları yapılırken bu kapsamda Yeşilyurt Belediyesi rekor bir rakama imza atmayı başardı. Maaş promosyonu için açılan ihalede Malatya'da Yeşilyurt Belediyesi'nin 30 personeline yönelik olarak maaş promosyonu teklifi 27 bin TL olarak açıklandı. 

Belediye tarafından yapılan açıklamada "Yapılan ihale neticesinde beş yıllık maaş ihalesini kazanan banka tarafından tek seferde personellerimizin hesabına 27 bin 50 TL. yatırılacaktır. Belediye çalışanlarımız için bu zamana kadar en yüksek promosyon miktarında anlaşma sağlamış olduk" ifadelerine yer verildi. 

Promosyon yarışı kızıştı, yeni rekor kırıldı! Bankaların 2022 en yüksek maaş promosyonu yarışında 25 bin TL sınırı aşıldı - Resim : 3

HALK BANKASI, VAKIFBANK, ZİRAAT BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU 2022 RAKAMLARI AÇIKLANDI MI, EMEKLİYE PROMOSYON RAKAMINA ZAM GELECEK Mİ?

Yaşanan yarışta gözler kamu bankalarına çevrilirken özel bankaların çok altında kalan kamu bankalarının yeni oranlarını Eylül ayında açıklayacakları iddiaları öne çıkmış, hatta kulislerde yeni rakamın 10 bin liranın üzerinde olacağı ifade edilmişti.