QNB Finansbank Acil Nakit İhtiyacı Olana 10 Bin Lira Anında Kredi Veriyor! Piyasadaki En Düşük Faiz Oranını Açıkladı

Finansbank acil nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için harekete geçti. 10 bin lira hızlı kredi için faiz oranlarını dibe çekti. İşte bankanın kredi fırsatı...
QNB Finansbank Acil Nakit İhtiyacı Olana 10 Bin Lira Anında Kredi Veriyor! Piyasadaki En Düşük Faiz Oranını Açıkladı

Pandemi ile birlikte yaşanan ekonomik çöküntü vatandaşı da derinden sarsmaya devam ediyor. Türkiye’de bu süreç içerisinde ekonomik açıdan sıkıntı yaşayan vatandaşların ilk koştuğu adres ise bankalar oluyor. Kredi almak, ihtiyaçlarını karşılamak isteyen bankalar bu süreçte bankaların kredi faiz oranlarını, ödeme yöntemlerini ve sunmuş oldukları kampanyaları incelemeye devam ediyorlar.

Bankalar ise bu süreç içerisinde müşteri portföylerini artırmak adına ve ortaya çıkan rekabet ortamı sebebiyle kredi kampanyalarını aralıksız olarak hazırlamaya devam ediyorlar. Daha çok vatandaşa kredi vermek için adeta birbirleri ile yarışan bankalar daha önceki pek çok şartı kaldırırken, pek çok kuralı da esnettiler.

QNB FİNANSBANK KREDİ FAİZ ORANINI DİBE ÇEKTİ

QNB Finansbank Acil Nakit İhtiyacı Olana 10 Bin Lira Anında Kredi Veriyor! Piyasadaki En Düşük Faiz Oranını Açıkladı

Son dönemlerde acil ihtiyaçlara karşılık hazırladığı ihtiyaç kredisiyle Finansbank oldukça dikkat çekiyor. QNB Finansbank acil ihtiyaçlara karşılık neredeyse başvuran her vatandaşa 10 bin lira anında kredi vereceğini açıkladı.

Piyasadaki en düşük kredi faiz oranlarını sunan banka ihtiyaç kredisi için faiz oranını yüzde 1.39 olarak açıkladı. Ödeme kolaylıkları da sunan banka 10 bin lira kredi için aylık taksit tutarını 371 lira olarak açıkladı. Toplam geri ödenecek tutar ise 13 bin 431 lira olacak. Ekonomik açıdan yardımcı olmak isteyen banka bu süreçte 36 ay geri ödemeli kredi için aynı zamanda 3 ay erteleme seçeneği de sunuyor.

QNB FİNANSBANK OTURDUĞUNUZ YERDEN KREDİ VERİYOR!

QNB Finansbank tarafından sunulan uygun seçeneklere sahip ihtiyaç kredisine banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan evden oturduğunuz yerden başvuru yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı. mobil bankacılık ya da telefon bankacılığı ile sadece birkaç dakika içerisinde banka anında onay verdiğini açıkladı.

Onay almak için kredi notunun yeterli olması ve bir gelirin olması gerekiyor. Herhangi bir prosedür, kefil ya da teminat istenmiyor.

Genel Yayın Yönetmeni