QNB Finansbank bombayı patlattı! Emekli maaş promosyonu kampanyası ile emeklilere 10 Bin TL veriliyor!

QNB Finansbank emekli maaş promosyonu kampanyasında atağa kalktı. Banka tarafından emeklilere ek ödemelerle beraber emekli maaş promosyonu olarak 10 Bin TL ödeme yapılıyor?

QNB Finansbank emekli maaş promosyonu kampanyasını 10 Bin TL'ye çıkardı!

Bankaların emekli müşterilere yönelik kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Özel bankalar daha fazla emekli müşteriye sahip olabilmek için emekli maaş promosyonu kampanyalarına ağırlık vermeye başladılar. Bu konuda her gün bir banka çıtayı bir üst seviyeye taşıyor. Son olarak ise maaş promosyonu bombasını QNB Finansbank patlattı. QNB Finansbank emekli maaş promosyonu kampanyası ile emeklilere ne kadar ödeme yapılıyor?

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI!

Türkiye’nin önemli bankalarından olan QNB Finansbank rotayı emekli müşterilere doğru çevirdi. Emekli maaş promosyonu kampanyasında güncelleme yapan banka bu yeni şartlar ile tüm rakiplerinin önüne geçmeyi başardı. QNB Finansbank’a emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca da emekli maaşını bir başka bankaya taşımayacağına dair söz veren emekliler bu promosyon ödemesini almaya hak kazanıyorlar.

QNB Finansbank emekli maaş promosyonu için uyguladığı ücret tarifesini açıkladı. Buna göre emekli maaşı 1.500 TL’ye kadar olan emeklilere 4.650 TL, emekli maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emeklilere 5.800 TL ve emekli maaşı 2.500 TL’nin üzerinde olan emeklilere de 7.000 TL promosyon ödemesi yapılıyor.

QNB Finansbank’ın emekli maaş promosyonunun yanında müşterilere ek nakit hediyesi de bulunuyor. Emekli tanıdıklarını QNB Finansbank’a maaşlarını taşımaları için ikna eden müşterilere banka ek ödeme yapıyor. Bankalar genellikle emekli yakınlarını getirenlere her getirdikleri kişi için 250 TL ödeme yapıyorlar. Ancak QNB Finansbank bu tarifede rakiplerine büyük fark attı. Banka her getirilen emekli için müşterilere 1.000 TL ödeme yapıyor. 3 kişiye kadar ödeme yapılırken bu şekilde emekliler 3.000 TL ek nakit ödül kazanıyorlar. Emekli maaş promosyonu da eklenince toplamda bir emekli 10 Bin TL nakit alabiliyor.