QNB Finansbank'tan 10 Bin TL promosyon ödemesi ile emeklilere ek gelir!

Emekli maaş promosyonu kampanyası ile rakiplerinin önüne geçen QNB Finansbank emekli müşterilere çok sayıda ayrıcalık sunmaya devam ediyor. QNB Finansbank emeklilere ne kadar ödeme yapıyor?
QNB Finansbank'tan 10 Bin TL promosyon ödemesi ile emeklilere ek gelir!

Emekli maaş promosyonu kampanyaları şu sıralar internette en çok sorgulama yapılan konular arasında bulunuyor. Emekliler için ek gelir kapısı olan bu kampanyalar bankalar için de büyük bir önem arz ediyor. Bankalar emekli müşteri sayılarını arttırarak müşteri potansiyellerini ve karlılıklarını yükseltiyorlar. Bunun karşılığı olarak da “Kazan Kazan” formülü ile emeklilere önemli imkanlar sağlanıyor.

QNB FİNANSBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASININ AYRICALIKLARI!

QNB Finansbank tarafından uygulamaya sokulan emekli maaş promosyonu kampanyası ile emekli müşteriler 7.000 TL’ye kadar maaş promosyonu alabiliyorlar. Bu promosyon tutarı emekli maaş 2.500 TL ve üzerinde olan müşteriler için geçerli oluyor. Bu miktarın altında sadece dul ve yetim maaşları olabiliyor ve onlara da biraz daha düşük miktarlarda promosyon ödemesi yapılıyor.

Emekli maaş promosyonu kampanyası ile rakiplerine dev bir mesaj veren QNB Finansbank ek ödemelerle bu promosyon tutarını yükseltebiliyor. QNB Finansbank müşterileri emekli yakınlarına referans olarak maaşlarını bu bankaya taşımalarını sağlayabilirler. Bu şekilde taşınacak her bir maaş için QNB Finansbank müşterilere 1.000 TL nakit ödül veriyor. Bu şekilde 3 kişiye kadar yapılan davetlere ve maaş taşıma işlemlerine toplamda 3.000 TL nakit ödül veriliyor. Bunu almaya hak kazanan emekli müşterilerin maaş promosyonu da hesaba katıldığında eline geçecek olan toplam tutar 10 Bin TL oluyor.

QNB Finansbank’ın emekli müşterilere sağladığı bazı ek ayrıcalıklar da bulunuyor. Bu müşteriler banka şubelerinde işlem önceliğine sahip oluyorlar. CardFinans Emekli kredi kartı alınması durumunda ilk yıl müşterilerden yıllık üyelik ücreti alınmıyor. 1 yıl dolduğunda ise ödemesi düzenli yapılan 1 adet otomatik fatura ödeme talimatının olması durumunda bu kredi kartı için yıllık aidat ödemesi alınmamaya devam ediliyor.