Renault'tan 450 Bin TL'lik sıfır otomobil teklifi!

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere Renault tarafından çok cazip bir teklif yapıldı. Renault 450 Bin TL fiyatla sıfır kilometre otomobil satacağını açıkladı.

Renault'tan 450 Bin TL'lik sıfır otomobil teklifi!

Sıfır kilometre otomobil satın almaya karar verenlerin en çok şikayet ettikleri konu fiyatların çok yüksek olması oluyor. Türkiye’de yaşanan yüksek enflasyondan dolayı otomobil fiyatlarına her ay zam yapılıyor. Bu yapılan zamlarla beraber araç almak isteyenlerin karşılamak durumunda oldukları maliyetler de yükseliyor. Ucuz sıfır otomobil gibi bir imkan kalmazken firmalar yine de araç satışlarını yükseltmek için kampanyalı fiyatlar açıklayabiliyorlar.

RENAULT KAMPANYALI FİYAT AÇIKLADI!

Türkiye otomobil piyasasında uzun yıllardır ağırlığı bulunan iki firmadan birisi olan Renault tarafından müşterilere Mart ayına özel bir fiyat açıklaması yapıldı. Renault firmasının başarılı modellerinden olan Renault Taliant kampanyalı fiyatlarla satışa çıkarıldı. Bu modelin sıfır kilometresini almak isteyen müşterilere sağlanan yeni imkanlar açıklandı.

Renault Taliant için firma tarafından üç ayrı donanım seviyesi müşterilere sunuluyor. En alt seviye donanımlı Renault Taliant için firma 453.900 TL fiyat açıkladı. Bu fiyatla sıfır kilometre otomobil satın alma imkanı elde eden müşteriler Mart ayı sonuna kadar satın alma işlemini yapmaları durumunda fiyat avantajından yararlanma imkanı bulacaklar. Mart sonuna kadar bu imkanı kullanmayanlar ise yeni ayda yeni fiyatlarla karşılaşacaklar.

RENAULT TALİANT FİYAT LİSTESİ MART 2023!

Renault Taliant için fiyat listesi de merak ediliyor. Mart ayının sonuna kadar geçerli olacak fiyat listesi şöyle:

-Renault Taliant Joy 1.0 Sce 65 bg: 453.900 TL
-Renault Taliant Joy 1.0 Turbo X-tronic 90 bg: 565.000 TL
Renault Taliant Touch 1.0 Turbo X-tronic 90 bg: 639.900 TL

SONRAKİ HABER