Saat 17:00'a kadar süresi var! Başvuran emeklilere TEB'den 7.500 TL verilecek!

TEB emeklilere nakit hediye kampanyası ile alakalı olarak yeni bir gelişme yaşanıyor. Banka tarafından bir açıklama yapılarak emeklilerin bu nakit fırsatı için sadece saatlerinin kaldığı bildirildi.

Saat 17:00'a kadar süresi var! Başvuran emeklilere TEB'den 7.500 TL verilecek!

Türkiye’de bankalar için emekli kampanyalarına büyük önem verilen bir dönemden geçiliyor. Bankalar emekli müşterilere çok özel olanaklar sağlıyorlar. Emekli müşterilere çeşitli ayrıcalıklar sunan bankalar çeşitli nakit sürprizleri de yapıyorlar. Bu bankalardan birisi de TEB olarak öne çıkıyor. TEB’in emekli kampanyası ile müşterilere önemli jestler yapılıyor.

TEB EMEKLİ KAMPANYASI FIRSATLARI!

TEB emekli müşterileri emekli maaş promosyonu kampanyası ile ikna etmeye çalışıyor. Bu kampanya kapsamında emekli müşterilere çeşitli nakit ödülleri veriliyor. Bu ödülleri alabilmek için ise bazı koşulların yerine getirilmesi gerekiyor.

Emekli müşteriler TEB’in promosyon kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle maşlarını bu bankaya taşımaları gerekiyor. Ardından 3 yıl boyunca emekli maaşını bir başka bankaya taşımayacağına dair söz veren müşteriler emekli maaş promosyonu almaya hak kazanıyorlar. Bu koşullar eşliğinde emeklilere çeşitli promosyon ödemeleri yapılıyor.

Emekli maaşları 3.500 TL’ye kadar olanlara 4.200 TL, 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara 4.900 TL, 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara 6.300 TL ve 10.000 TL üstünde olanlara 7.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Bu maaş baremlerine göre emekliler promosyon ödemesi alabiliyorlar.

Emeklilere TEB tarafından ek imkanlar da sağlanıyor. Bu kapsamda da emekliler 500 TL nakit hediye alabiliyorlar. Yapmaları gereken ise 2 emekli yakınlarının maaşlarının TEB’e taşımalarına aracılık etmek. Bunu yapan emekliler nakit 500 TL ödül alıyorlar. Emekli maaş promosyonuna bu nakit ödül de eklenince bir emekli TEB’den 7.500 TL’ye kadar ödeme alabiliyorlar.

TEB emekli maaş promosyonu için Kasım kampanyasının sona ermesine saatler kaldı. 30 Kasım Çarşamba günü mesai saati sonu olan 17:00’a kadar başvuru yapanlar 7.500 TL nakit ödeme alma imkanına sahip olabilecekler. Bu süreyi aşanlara bu imkanlar verilmeyecek.

SONRAKİ HABER