Sabah saat 8'de hesabınızı kontrol edin! Halkbank, Ziraat Bankası, Akbank, Garanti, Denizbank 47.500 TL para yatıracak

Özel bankalar ve devlet bankaları yeni kampanyasını duyurdu paralar hesaplara otomatik yatırılmaya başlandı. İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyenler hemen hesabına baksın...

Sabah saat 8'de hesabınızı kontrol edin! Halkbank, Ziraat Bankası, Akbank 47.500 TL para yatıracak

Nakit paraya ihtiyacı olanlara akşam başvuru yapmaları durumunda sabah talep ettikleri nakit para artık bankalar tarafından anında hesaplarına yatırılıyor. Özel bankaların yanı sıra kamu bankalarının da destek verdiği kampanyada internetten 7 gün 24 saat kesintisiz olarak online kredi başvuru yapma imkanı sunuluyor. 

Teknolojiyi etkin bir şekilde kullanan bankalar müşterilerine internet üzerinden başvuru yapmalarına olanak sağlarken büyük kolaylık sunuyor. Peki, en uygun kredi hangi bankada, 47 bin 500 TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi ne kadar, kaç TL olur?

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU! 

Halk Bankası ihtiyaç kredisi paketinde faiz oranı yüzde 1,69 olarak uygulanırken bu oran ile banka aynı zamanda bir diğer kamu bankası olan Ziraat Bankası ile beraber en uygun ihtiyaç kredisi veren banka olarak ilk sırada yer alıyor. Kredinin aylık taksit ödemesi ise 1.897,40 TL olarak gerçekleşiyor. 

Sabah saat 8'de hesabınızı kontrol edin! Halkbank, Ziraat Bankası, Akbank, Garanti, Denizbank 47.500 TL para yatıracak

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI EKİM 2022!

Ziraat Bankası da 25 bin TL üzeri kredi paketinde aylık faiz oranını yüzde 1,69 olarak uygularken 36 ay vadeli kredi paketinde aylık taksit tutarı 1.897,40 TL olarak gerçekleşiyor. 

Sabah saat 8'de hesabınızı kontrol edin! Halkbank, Ziraat Bankası, Akbank, Garanti, Denizbank 47.500 TL para yatıracak - Resim : 2

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU

İhtiyaç kredisi için internetten onay veren bankalar arasında yer alan Akbank müşterilerine her türlü kolaylığı sunuyor. Aynı gün içerisinde kredi onayı veren Akbank aynı zamanda kredi notu yüksek olan kişilere yüksek limitli kredi çekme seçeneği de sunuyor. 

Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2,18 olarak uygulanırken bu tutar üzerinden kredi çeken kişilerin 36 ay vadeli 47.500 TL kredi paketinde aylık taksit tutarı 2 bin 87 TL olarak gerçekleşiyor. 

Sabah saat 8'de hesabınızı kontrol edin! Halkbank, Ziraat Bankası, Akbank, Garanti, Denizbank 47.500 TL para yatıracak - Resim : 3

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU! İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI GÜNCEL YÜZDE KAÇ?

İhtiyaç kredisi çekmek için Garanti Bankası'nı tercih eden kişilere aylık yüzde 2,52 faiz oranı ile kredi verilirken 36 ay vadeli 47 bin 500 liralık kredi paketinde aylık ödeme tutarı ise 2 bin 224 TL olarak gerçekleşiyor. Krediyi çeken kişilerin onay almaları durumunda aynı gün ödemeleri hesaplarına geçiriliyor. 

SONRAKİ HABER