Sıfır araç alacak olan tüketicilerin dikkatine, ağustos ayı kampanyaları açıklandı! Opel, Citroen ve Peugeot faizleri yüzde 1'in altına indirdi!

Artan yedek parça fiyatları ve devam eden çip krizi sebebi ile fahiş rakamlara ulaşan otomobil fiyatları, müşteri potansiyelini kaybetmek istemeyen otomobil firmalarını harekete geçirdi. Opel, Citroen ve Peugeot ağustos kampanyalarını duyurdu.

Sıfır araç alacak olan tüketicilerin dikkatine, ağustos ayı kampanyaları açıklandı!

Sıfır kilometre araçların fahiş rakamlara ulaşmasından sonra ağustos ayı için yeni kampanyalar geliştiren Opel, Citroen ve Peugeot, güncel kampanyalarına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

PEUGEOT AĞUSTOS AYI KAMPANYASI 2022

Hem ülkemizde hem de diğer dünya ülkelerinde tüketiciler tarafından sıklık ile tercih edilen araç üreticisi firmalardan birisi olan Peugeot, aran otomobil fiyatlarına karşın potansiyel müşterilerinin yanında yer alarak yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Üretici firma, ilgili yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Peugeot Türkiye tarafından yapılan yeni kampanya açıklamalarına göre firmanın SUV 2008, 208 ve 508 modelleri için yüzde 0,99 faiz karşılığında kredi hizmeti sunduğu bilgisi kaydedildi. Firma yeni kredi kampanyaları kapsamında SUV 2008 ve 508 modelleri için 15 ay vade ve yüzde 0,99 faiz karşılığında 100 bin TL’ye kadar finansman hizmeti sunacağını bildirdi.

Opel, Rifter modeli için de sıfır faizli bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Bu kampanyada da vade 15 ay olarak belirlenirken üst sınır 65 bin TL olarak açıklandı.

CITROEN AĞUSTOS AYI KAMPANYASI 2022

Sıfır araç alacak olan tüketicilerin dikkatine, ağustos ayı kampanyaları açıklandı! Opel, Citroen ve Peugeot faizleri yüzde 1'in altına indirdi!

Citroen, ağustos ayı boyunca C3 modelinin tüm versiyonları için yüzde 0 faiz ve 12 ay vade karşılığında 35 bin TL’ye kadar finansman desteği sağlayacağını bildirdi. Banka, limitin 55 bin TL’ye çıkarılması durumunda ise faiz oranının yüzde 0,89 olacağını belirtti.

C4 modeli için de yeni bir kredi kampanyası geliştiren Citroen, yüzde 0 faiz ve 12 ay vade karşılığında sunacağı finansman hizmetinin üst limitini 55 bin TL olarak belirledi. Banka, limitin 90 bin TL’ye çıkması durumunda uygulayacağı faiz oranının ise yüzde 0,89 olacağını bildirdi.

OPEL AĞUSTOS AYI KAMPANYASI 2022

Opel’de ağustos ayı için yeni kampanyalar geliştiren firmalardan oldu. Üretici firma ticari modelleri için 12 ay vade ve yüzde 1,49 faiz oranı karşılığında 150 bin TL’ye kadar finansman hizmeti sağlayacağını bildirdi. Firma, Mokka modeli için aynı veriler ile kullanılabilecek olan üst limiti 100 bin TL olarak belirledi.