Sıfırı cep yakmaya başlamıştı Ford 55 bin liradan başlayan fiyatlara ucuz 2.el araç satışı yapmaya başladı!

Araç sahibi olmak istiyorum diyen kişiler yükselen fiyatlar nedeniyle ikinci el araç piyasasına yönelirken Ford 2.el araç satışı için yeni ilanları yayımladı.

Sıfırı cep yakmaya başlamıştı Ford ucuz 2.el araç satışı yapmaya başladı!

Sıfır araç fiyatları pandemi döneminde başlayan yükselişini sonrasında da sürdürmüş araba sahibi olmak zorlaşmıştı. Tüm beklentilerin aksine pandemi sonrasında da araç fiyatlarında yaşanan yükseliş devam etmiş, çip krizi, yükselen döviz kuru ve enflasyon rakamları da bu yükselişi desteklemişti. 

Kasım ayında en ucuz sıfır araç fiyatı 400 bin liraya kadar yükselirken ihtiyacı olan kişiler dahi zorunlu olarak araç taleplerini ertelemek zorunda kalmıştı. Hem taşıt kredisi faiz oranları hem de araç fiyatlarının yükselmesi sıfır araç satış rakamlarını düşürürken vatandaş ikinci el araç piyasasına yönelmişti. 

FORD İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞINA BAŞLADI! 

Araba markaları bir yandan satışlarını arttırmak için düşük faizli kredi kampanyaları düzenlerken bir yandan da ikinci el araç satışlarına yönelmeye devam ediyor. Ford markası güvencesi ile satışa sunulan 2.el araçlar için aynı zamanda seçilen araca özel ikinci el araç kredisi desteği de veriyor.

Ford tarafından yapılan açıklamada "Türkiye otomotiv pazarının 11 yıldır değişmeyen lideri Ford Otosan, sektördeki 50 yılı aşkın tecrübesini ve uzmanlığını Ford 2.El markasıyla sizlerle paylaşıyor. Ford 2.El çatısı altında her marka ikinci el aracın alım, satım ve takas işlemi, Türkiye nin en yaygın yetkili satıcı teşkilatının tecrübesi, kalitesi ve şeffaflığı ile gerçekleşiyor. Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eden Ford 2.El, ikinci elde birinci kaliteyi garanti ediyor" denilerek sıfır risk ve maksimum güven sözü verildi. 

Sıfırı cep yakmaya başlamıştı Ford 55 bin liradan başlayan fiyatlara ucuz 2.el araç satışı yapmaya başladı!

Sıfırı cep yakmaya başlamıştı Ford 55 bin liradan başlayan fiyatlara ucuz 2.el araç satışı yapmaya başladı! - Resim : 2

Satışa sunulan araçlar arasında en düşük satış fiyatı 55 bin liradan başlarken seçilen araç modeline göre fiyatlar değişiyor. Ford 2. el araç pazarı ile araba almak, araba satmak ve takas yapmak isteyen kişilere büyük fırsat sunuluyor. Ford ilanları resmi site üzerinden yayımlanıyor. 

SONRAKİ HABER