Skoda Yeni Fabia Ağustos fiyatları güncellendi!

Skoda marka sıfır kilometre otomobillerin en ucuzu olan Skoda Yeni Fabia’nın fiyatları ve teknik özellikleri merak ediliyor. Skoda Yeni Fabia nasıl araba? Skoda Yeni Fabia kaç TL’ye satılıyor?

Skoda Yeni Fabia Ağustos fiyatları güncellendi!

Sıfır kilometre otomobil sahibi olmak isteyenler tüm markaların araçlarını inceleyerek seçeneklerini artırıyorlar. Hem düşük maliyet isteyen hem de iyi bir araç satın almak isteyenlere önemli seçeneklerden birisi de Skoda Yeni Fabia oluyor. Peki Skoda Yeni Fabia’nın öne çıkan teknik özellikleri nelerdir ve fiyatlar kaç TL’den başlıyor?

SKODA YENİ FABİA TEKNİK ÖZELLİKLERİ!

Skoda Yeni Fabia’nın 2022 versiyonu 4. jenerasyon olarak tasarlandı. Çekici bir dış görünüşe sahip olan araçta kusursuz bir mühendisliğin izleri görülüyor. Geniş, havalı ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olan Skoda Yeni Fabia aerodinamik üstünlüğe de sahip. Üstün sürüş performansının düşük yakıt tüketimi ile desteklenmesi ise bu otomobilin en çok öne çıkan özelliği oluyor.

Skoda Yeni Fabia’nın ön tasarımı oldukça önemli niteliklerle tasarlandı. Bi-LED ön far grubu aktif güvenliğin bir mekanizması olurken yüksek aydınlatma performansı da elde edilebiliyor. LED gündüz sürüş farları ise otomobile ayrı bir hava katıyor. Skoda Yeni Fabia’nın arka tasarımında ise geri dönüş kamerası dikkat çekiyor. Geri vites seçilir seçilmez devreye giren kamera yüksek bir çözünürlüğe sahip.

Skoda Yeni Fabia’da çoklu çarpışma freni de bulunuyor. Bir kaza anında otomobilin savrulması durumunda ikinci kazalara bu sistem ile engel olunuyor. Bu sistem otomobilin hızını 10 km düşürüyor. Böylelikle oluşabilecek hasarın etkisi en alt seviyeye indiriliyor.

SKODA YENİ FABİA FİYAT LİSTESİ!

-Skoda Yeni Fabia Elite 1.0 TSI 95 PS: 478.900 TL
-Skoda Yeni Fabia Elite 1.0 YSI 110 PS DSG: 514.400 TL
-Skoda Yeni Fabia Premium 1.0 TSI 110 PS DSG: 564.400 TL
-Skoda Yeni Fabia Premium 1.5 TSI ACT 150 PS DSG: 624.400 TL