TEB bombayı patlattı! İhtiyaç kredisi faizinde indirim yapıldı!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlere TEB'den çok özel bir fırsat haberi geldi. TEB hem düşük faizli hem de 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı. İşte TEB'in ihtiyaç kredisi kampanyasının ayrıntıları...

TEB bombayı patlattı! İhtiyaç kredisi faizinde indirim yapıldı!

Türkiye'de nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşların sayısında artış meydana gelince bazı bankalar ihtiyaç kredisi atağına kalktılar. Müşterilere çok özel imkanlarla ihtiyaç kredisi verileceğini ilan eden bankalar arasına TEB de katıldı. TEB tarafından ilan edilen yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile Müşteriler oldukça uygun bir maliyetle ihtiyaç kredisi çekme imkanı elde ediyorlar.

EN DÜŞÜK FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKA DEĞİŞTİ!

İhtiyaç kredisi kampanyasını açıklayan TEB bankacılık piyasasında büyük ses getirdi. Açıklanan kampanyaya göre TEB müşterileri aylık yüzde 1,64 faizle ihtiyaç kredisi çekebilecekler. Bu kampanyanın çok özel de bir anlamı bulunuyor. TEB bu kampanya ile beraber bankacılık piyasasında şu anda en düşük faizle ihtiyaç kredisi veren banka olmuştu. Kamu bankalarından dahi düşük faizle ihtiyaç kredisi veren TEB bu konuda liderliği QNB Finansbank'tan teslim aldı. 

3 AY ERTELEME İMKANI!

TEB'in ihtiyaç kredisi kampanyasının en özel imkanlarından birisi de 3 ay erteleme oldu. Özellikle finansal sıkıntı içerisinde olan müşteriler bu sorunlarını çözebilmek için çektikleri ihtiyaç kredisinin taksitlerini hemen geri ödemek istemeyebiliyorlar. Bunun yerine bir ödemesiz dönem imkanı sağlandığında müşteriler bütçelerini toparlayabilme imkanı buluyorlar. TEB de müşterilere 3 ay taksit erteleme imkanı veriyor. Bu şekilde kullanılan ihtiyaç kredisinin ilk taksiti kredi kullanıldıktan 3 ay sonrası olarak planlanabiliyor. Ödemesiz geçen dönem ise toplam kredi vadesinden düşülüyor. 

36 AYA KADAR VADE!

TEB ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 36 aya kadar vade imkan sağlanıyor. Ancak bu 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde geçerli oluyor. 50 Bin TL ile 100 Bin TL arasında kullanılan ihtiyaç kredilerine en fazla 24 ay vade yapılabiliyor. 100 Bin TL'nin üzerindeki ihtiyaç kredileri ise 12 aya kadar vade ile verilebiliyor.