TEB “Hoş Geldin Faizli Kredi Kampanyası” ile meydana çıktı, düşük faizle ihtiyaç kredisini duyurdu!

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan TEB, %1,95’ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. 36 aya kadar vade imkanı ile sunulan ihtiyaç kredisinde şartlar ve aranan kriterler neler?

TEB “Hoş Geldin Faizli Kredi Kampanyası” ile meydana çıktı, düşük faizle ihtiyaç kredisini duyurdu!

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan TEB, uzun yıllardır CEPTETEB üzerinden ve diğer kanallar üzerinden birçok kampanya ve avantajlı fırsat ürün ve hizmetlerini müşterilerine sundu ve yeni kampanyalarını sunmaya da devam ediyor. Son dönemlerde özellikle de emekli maaş müşterilerine yönelik kampanya ve paketleri ile dikkat çeken TEB, bu kez de ihtiyaç kredisi alanında cazip bir teklif hazırladı. TEB, yeni gelen müşterilerine 36 aya varan vade imkanları ile %1,95’ten başlayan faiz oranlarında ihtiyaç kredisi sunuyor. Acil nakit ihtiyacı duyanlar için TEB, “Hoş Geldin” kredisi ile dikkatleri çekiyor. İşte detaylar…

TEB’DE DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ FIRSATI

TEB, yeni gelen müşterilerine özel duyurduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüm dikkatleri çekmeyi başardı. TEB’e gelenlere %1,95’ten başlayan faiz oranlarında, 36 aya varan vadeler ile ihtiyaç kredileri sunuluyor. Bu krediye başvuruda bulunmak isteyen müşterilerin, bankanın aradığı şartları karşılaması gerekiyor. Kampanya dahilinde sunulan ihtiyaç kredisinde faiz oranları %1,95’ten başlıyor. Söz konusu kampanya, TEB ile yeni çalışmaya başlayan müşterilere özel olarak sunuluyor ve mevcut TEB müşterileri bu kampanyadan yararlanamıyor.

TEB’DEN HOŞ GELDİN FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

TEB “Hoş Geldin Faizli Kredi Kampanyası” ile meydana çıktı, düşük faizle ihtiyaç kredisini duyurdu!

TEB Hoş Geldin Faizli Kredi Kampanyası dahilinde, 36 aya varan vadelerde %1,95’ten başlayan faiz oranları sunuyor. TEB ayrıca söz konusu kredi kampanyasında, geri ödemelerde 3 ay erteleme seçeneği de sunuyor. Bu şartlar altında, geri ödeme seçeneğinden yararlanan müşteriler kredilerin ödeme planlarında ilk taksit olarak görünen kalemi erteleme faizi üzerinden ödüyor. Erteleme faizini içeren taksit, talep edilen vadeye ek olarak ilave ediliyor ve toplam taksitlerde bu vade sayısı da yasal sınır olan 36 ayı geçemiyor.

TEB KREDİ KAMPANYASINDA DETAYLAR

TEB’in sunmuş olduğu Hoş Geldin Faizli Kredi Kampanyasında ihtiyaç kredisinin tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5 ve %10 BSMV dahil edilerek belirleniyor. Öte yandan söz konusu kampanyada kredi faiz oranları, müşterilere özel olarak değişiklik gösterebiliyor. Bu noktada kişilerin kredi notları belirleyici unsurlar arasında yer alıyor.