TEB Muhteşem Cuma Kredi Kampanyası! 3 ay ödemesiz, düşük faizli, uzun vadeli ihtiyaç kredisi!

TEB tarafından Harika Cuma kredi kampanyası açıklandı. Müşterilere düşük faiz ve 3 ay erteleme imkanı ihtiyaç kredisi verileceğini duyuran TEB örnek maliyet hesaplama tablosunu da açıkladı.

TEB Muhteşem Cuma Kredi Kampanyası! 3 ay ödemesiz, düşük faizli, uzun vadeli ihtiyaç kredisi!

Bankalar tarafından müşterilere yönelik dönem dönem oldukça özel kredi kampanyaları düzenleniyor. Bu kapsamda TEB yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldığını açıkladı. TEB müşterileri Harika Cuma Kredi Kampanyası ile finansal ihtiyaçlarına çok uygun koşullarda çözüm üretebiliyorlar. Bu kredi kampanyasına dair tüm ayrıntıları TEB geniş bir açıklamayla duyurdu.

3 AY TAKSİT ÖDEMEK YOK!

TEB’in yeni kredi kampanyası kapsamında müşteriler ihtiyaç kredisi kullanmaları halinde bankaya ilk 3 ay boyunca herhangi bir taksit ödemesi yapmıyorlar. Taksitler 3 ay boyunca ertelenirken müşteriler bu süreçte nefes alma imkanı bulabiliyorlar. Aradan geçen 3 aylık ödemesiz dönemde bütçelerini ayarlayan müşteriler ihtiyaç kredisi taksit ödemeleri çok sağlıklı bir şekilde yapabilme imkanı buluyorlar. Erteleme yapılan süre ise toplam kredi vadesinden düşülüyor. Yani 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanılmışsa bu kredinin hesaplanması 33 ay vade üzerinden yapılabiliyor.

1,64 FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ

TEB tarafından açıklanan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler oldukça düşük bir faizle nakit desteği alabiliyorlar. Aylık yüzde 1,64 faizle ihtiyaç kredisi çekebilen müşteriler çok ucuz bir maliyetle para alabiliyorlar. Bankacılık piyasasında en düşük ihtiyaç kredisi faizini müşterilerin kullanımına sunan TEB ucuz maliyet ile para dağıtmaya başladı. Bu imkandan yararlananlar kendilerine gereken nakit tutarı hemen alıp tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

36 AYA KADAR VADE!

TEB’in ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 36 aya kadar vade yapılabildiği açıklandı. Müşteriler 50 Bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerini 36 ay vadeli olarak çekebiliyorlar. Ancak kredi limiti 50 Bin TL ile 100 Bin TL arasında olursa o zaman 24 aya kadar vade yapılıyor. 100 Bin TL’nin üzerindeki ihtiyaç kredisi ise 12 ay vadeli olarak veriliyor.

10.000 TL ÖRNEK KREDİ MALİYET HESAPLAMASI

TEB Muhteşem Cuma Kredi Kampanyası! 3 ay ödemesiz, düşük faizli, uzun vadeli ihtiyaç kredisi!

TEB Muhteşem Cuma Kredi Kampanyası kapsamında kullandırılan ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere aylık yüzde 1,64 oranında faiz uygulanıyor. 12 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler aylık 948 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. 36 ay vadeli kredi maliyet hesaplamasını ise TEB henüz paylaşmadı.

SONRAKİ HABER