TEB'den emeklilere 12 Bin TL'lik promosyon kampanyası!

TEB emekli maaş promosyonu kampanyası ile rakiplerine çok büyük bir meydan okumada bulundu. Emeklilere en yüksek kazancı teklif eden TEB bir anda tüm bankaların önüne geçti.

TEB'den emeklilere 12 Bin TL'lik promosyon kampanyası!

Türkiye’de bankalar arasında emekli maaş promosyonlarında çok büyük bir rekabet yaşanıyor. Emekliler için yapılan bu rekabet EYT’lilerin devreye girecek olması ile daha da kızışacak. Dev bir rekabete dönüşecek olan emekli maaş promosyonları kampanyalarında ilk işaret fişeğini TEB attı. TEB tarafından güncellenen emekli maaş promosyonu kampanyası ile müşterilere çok büyük imkanlar sağlandığı açıklandı.

MAAŞINI TAŞIYAN ALACAK!

Emekli maaş promosyonu kampanyasını güncelleyen TEB tarafından kampanya koşulları açıklandı. Buna göre kampanyadan yararlanmak isteyen emekliler ilk olarak emekli maaşlarını TEB’e taşımaları gerekiyor. Ardından emekli müşteri ile TEB arasında bir taahhütname yapılıyor. Müşteri emekli maaşını 3 yıl boyunca TEB’den alacağına dair bankaya söz veriyor. Bu sözün verilmesinin ardından TEB’e yatacak ilk emekli maaşı ile beraber müşterinin hesabına maaş promosyonu ödemesi de aktarılıyor.

TARİFE AÇIKLANDI!

Emekli maaş promosyonu kampanyası kapsamında TEB’in yeni tarifesi açıklandı. SGK tarafından belirlenen maaş baremleri üzerinden TEB yapacağı ödemeleri ilan etti. Buna göre 3.500 TL’ye ladar emekli maaşı olanlara 4.200 TL, 3.500 TL ile 7.500 TL arasında emekli maaşı olanlara 4.900 TL, 7.500 TL ile 10.000 TL arasında emekli maaşı olanlara 6.300 TL ve 10.000 TL üzerinde emekli maaşı olanlara 7.000 TL maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

EK PROMOSYON 500 TL!

Emekli maaş promosyonu kampanyasında ek promosyon imkanı da bulunuyor. Emekli yakınlarının maaşlarını TEB’e taşımalarına aracılık eden müşterilere nakit ödül veriliyor. Bu kapsamda her getirilen emekli için 250 TL nakit ödül dağıtılıyor. Ancak bir müşteri 2 kişi getirerek en fazla 500 TL nakit ödül alabiliyor. Daha yüksek tutarda ödeme yapılmıyor.

EMEKLİLERE EK 4.500 TL FIRSATI!

TEB’in emekli müşterilere sağladığı bir imkan da 4.500 TL’lik bonus oluyor. Kampanya kapsamında dahil olan emeklilere 1 yıl içerisinde çeşitli koşullarda 4.500 TL de bonus hediye ediliyor. Bu ödülle beraber emekli maaş promosyonu tutarı oldukça yükselmiş oluyor.

Emekli maaş promosyonu olarak 7.000 TL ödeme alan emekliler 500 TL’lik ödeme ve 4.500 TL bonus hediyesi ile toplamda 12 Bin TL’lik bir tutarı almış oluyor.

SONRAKİ HABER