Temmuz ayında market alışverişinin 120 TL'si Vakıfbank'tan hediye!

Vakıfbank kart kullananlar yaşadı. Temmuz ayında yapacakları market alışverişinin 120 TL'si hediye edilecek. İşte ayrıntılar.

Temmuz ayında market alışverişinin 120 TL'si Vakıfbank'tan hediye!

Kamu bankaları, 1 Temmuz itibariyle yepyeni kampanyalarını kamuoyuna duyurdu. Bu durumdan en fazla bankanın daimi müşterileri yaralanırken, kampanyalar her alanda kazandırıyor. Özellikle gıda ürünlerinin fiyatları artmışken market kampanyalarının duyurulması çok daha cazip oluyor.

Market alışverişinin 120 TL'si bedavaya gelecek!

Müşteri ağı oldukça geniş olan kamu bankası Vakıfbank, yeni kampanyasını duyurdu. Aylık olarak kampanyalarını güncelleyen banka, bu kez market alışverişlerinde yüzleri güldürecek. Bankanın İnternet sitesinde yer alan kampanya kapsamında, market alışverişini Vakıfbank kartıyla yapanlar 120 TL hediye kazanacak.

Vakıfbank Worldcard ile 1-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde farklı günlerde ve tek seferde yapılacak ilk 200 TL ve üzeri alışverişlerde, her 200 TL ve üzeri alışverişlerden sonra 15 TL, toplam 120 TL Worldpuan hediye edilecek.

Kampanyadan yalnızca Vakıfbank Worldcard müşterileri yararlanabilecek. Kampanyaya katılım zorunlu tutulmakla birlikte, kampanyaya katılmadan yapılan harcamalara puan verilmiyor. Kampanyaya katılmak için ise yapılması gereken çok basit.

 Vakıfbank Mobil uygulamasının kampanyalar bölümünde yer alan " Cepte Kazan " üzerinden " Hemen Katıl " butonuna tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuanlar 8 Ağustos 2022 tarihine kadar, bireysel kullanıma acil olan kredi kartına yükleniyor. Bir gün sonra kullanıma açılıyor ve bu puanları 22 Ağustos 2022 tarihine kadar kullanmanız gerekiyor. Kullanılmadığı taktirde banka, 23 Ağustosta verdiği puanı geri alıyor.

Sizler de market alışverişlerinizde hem tasarruf edip hem de kazanmak istiyorsanız, Vakıfbank'ın Temmuz ayı kampanyasından mutlaka faydalanmalısınız.