Togg T10X ön sipariş süreci rekorla başladı!

Merakla beklenen Togg T10X için ön sipariş süreci başladı ve satın almak isteyenler ön sipariş kayıtlarını yapıyorlar. Togg resmi bir açıklama yaparak ilk 4 saatte rekor bir ön sipariş başvurusu alındığını duyurdu.
Togg T10X ön sipariş süreci rekorla başladı!

Türkiye’nin yerli otomobili Togg için ön sipariş süreci resmen başladı. Togg’un C-SUV modeli olan Togg T10X için vatandaşlar satın alma işlemlerini ön sipariş başvurusu ile başlatabiliyorlar. Ön siparişler alınmaya başlandıktan sonra ilk 4 saatte rekor bir başvuru yapıldı. Togg tarafından yapılan açıklamaya göre ilk 4 saatte toplam 7.734 ön sipariş alındı.

REKOR TEŞEKKÜRÜ!

Togg’un resmi sosyal medya hesabından bir açıklama yapılarak, “Bir teşekkürden daha fazlası... 27 Mart 2023 tarihine kadar devam edecek olan ön sipariş sürecinin ilk 4 saatinde 7734 kullanıcımız Togg T10X ön siparişini verdi. Bize duyduğunuz güven için hepinize teşekkrü ederiz. Bu gurur hepimizin.” denildi.

60 BİN TL ÖDENİYOR

Togg T10X için ön sipariş vermek isteyenler Trumore uygulamasından veya Togg web sayfası üzerinden işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Satın alacakları Togg T10X için versiyon seçimi yapılıp otomobilin rengine kadar tercihte bulunulabiliyor. Ardından ise ön sipariş için gerekli olan 60 Bin TL’lik ödeme yapılıyor. Bu ödemenin gerçekleşmesiyle beraber ön sipariş işlemi tamamlanıyor.

TESLİM ALINAN AYIN FİYATI GEÇERLİ OLACAK!

28 Mart tarihine kadar Togg T10X için satın almak isteyenler ön sipariş verebilecekler. Ancak ön sipariş vermek otomobili satın almak için yeterli olmayacak. 28 Mart’ta noter huzurunda çekiliş yapılarak 12.000 otomobil için satın alacak kişiler sıralı liste şeklinde tespit edilecek. Listede yer alanlar otomobiller üretildikçe 2023 yılı içerisinde araçlarını teslim alacaklar. Araçlar hangi ay teslim alınırsa o ayın güncel fiyatı üzerinden ödeme yapılacak. Ön siparişte verilen 60 Bin TL ise araç fiyatından düşülecek.

Öte yandan Togg T10X için ön sipariş veren ama ismi noter çekilişinde çıkmayanlar ise ödedikleri 60 Bin TL’yi 14 gün içerisinde iade alabilecekler.