Ucuz ihtiyaç kredisi arayanlar kaçırmasınlar ING Bank 0.99 faiz oranı ile 20000 TL hoş geldin kredisi veriyor

Kredi çekmek isteyen kişilere bankaların hoş geldin kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken bu kampanyalardan birin de ING Bank açıkladı.

Ucuz ihtiyaç kredisi arayanlar ING Bank 0.99 faiz oranı ile 20000 TL hoş geldin kredisi veriyor

Hoş geldin kredisi kampanyaları ile vatandaşlar aradıkları ucuz kredi imkanına kavuşurken özellikle de düşük limitli acil nakit para ihtiyacı olan kişilere fırsat sunulmuş oldu. Kredi çekmek istiyorum diyen kişilere bankalar hoş geldin kredisi paketleri ile faizsiz ya da düşük faizli kredi çekme imkanı sunarken bu bankalardan biride ING Bank oldu. 

ING Bank ihtiyaç kredisi paketinde Kasım ayına özel farklı çok sayıda seçenek sunulurken bunlardan biri de ilk kez ING Bank müşterisi olduktan sonra ihtiyaç kredisi çekecek olan kişilere sunuldu. ING Bank hoş geldin kredisi paketinde yapılan açıklamada faiz oranının yüzde 0.99 olarak uygulanacağı duyuruldu. 

ING BANK HOŞ GELDİN KREDİSİ PAKETİNDE FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Bankaların hoş geldin ihtiyaç kredisi kampanyaları yakından takip edilirken ING Bank tarafından yapılan açıklamada "20.000 TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredinizi Turuncu Ekstra'lı olarak kullanın, nakit iade avantajından faydalanın. Kredi faiziniz ne olursa olsun, yüzde 0,99 oranında yansısın" denilerek kredi faiz oranının yüzde 0,99 olarak uygulanacağı ilan edildi. 

Ucuz ihtiyaç kredisi arayanlar kaçırmasınlar ING Bank 0.99 faiz oranı ile 20000 TL hoş geldin kredisi veriyor

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ilk kez ING Bank müşterisi olmasının yanı sıra aynı zamanda turuncu ekstra programına katılarak her ay program dahilinde en az 1.250 liralık alışveriş yapılması şartı aranıyor. ING Bank kampanya koşulları olarak "*İndirimli faizlerden yararlanabilmek için her iki koşulda da Turuncu Ekstra programına katılmış olmanız ve ihtiyaç kredinizi Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanmanız gerekir. Sözleşme faiz oranınız değişmeyecek olup, seçtiğiniz koşulu sağladığınızda bir sonraki ay nakit iade ile faiz oranınızı düşük hissedersiniz" denilerek aranılan koşullar açıklandı. 

Ucuz ihtiyaç kredisi arayanlar kaçırmasınlar ING Bank 0.99 faiz oranı ile 20000 TL hoş geldin kredisi veriyor - Resim : 2

Düzenlenen ihtiyaç kredisi paketinden yararlanan kişilerin 6 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit tutarı 1.758,24 TL olarak ödenecek. 

SONRAKİ HABER