Vakıfbank'tan İstanbul ve Ankara'da satılık daire ilanları: 6+1 dubleks daire 1 milyon TL'den satışa sunuldu!

Ülkemizin kamu bankalarından birisi olan Vakıfbank, yeni dönemde artan gayrimenkul fiyatlarına karşın tüketicinin ve yatırımcının yanında yer aldı. Banka, online ihaleler ile satışa sunmuş olduğu icralık gayrimenkullere ilişkin ayrıntıları paylaştı.

Vakıfbank'tan İstanbul ve Ankara'da satılık daire ilanları

Vakıfbank İstanbul ve Ankara illerinde bulunan icralık gayrimenkulleri piyasanın oldukça altında fiyatlardan satışa sunmuş olduğunu duyurdu. Banka ilgili ihalelere ve gayrimenkullere ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

VAKIFBANK’TAN ANKARA ETİMESGUT’TA UYGUN FİYATLI SATILIK DAİRE İLANI!

Vakıfbank anlaşmaya varmış olduğu yasal e- ihale platformu Intengo üzerinden düzenlemiş olduğu ilk ihale kapsamında, Ankara ilinin Etimesgut ilçesinde bulunan bir icralık gayrimenkulü satışa çıkardığını duyurdu. Banka, ihaleye ve ihaleye konu olan icralık gayrimenkule ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Intengo üzerinden satışa sunulmuş olan ilk icralık gayrimenkulün, dubleks daire niteliğinde olduğu öğrenildi. 6+1 büyüklüğünde olan dairenin toplam kullanım alanını 211 metrekare olarak açıklayan kamu bankası, ilgili dairenin kredi ile satışının uygun olduğunu bildirdi. İhale başlangıç bedeli 1 milyon TL olarak belirlenmiş olan dairenin teminat bedeli 52 bin 500 TL olarak açıklandı.

VAKIFBANK’TAN İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE’DE SATILIK 2+1 DAİRE İLANI!

Vakıfbank'tan İstanbul ve Ankara'da satılık daire ilanları: 6+1 dubleks daire 1 milyon TL'den satışa sunuldu!

Vakıfbank anlaşmaya varmış olduğu yasal e- ihale platformu Intengo üzerinden düzenlemiş olduğu ikinci ihale kapsamında, İstanbul ilinin Büyükçekmece ilçesinde bulunan bir icralık gayrimenkulü satışa çıkardığını duyurdu. Banka, ihaleye ve ihaleye konu olan icralık gayrimenkule ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Intengo üzerinden satışa sunulmuş olan ikinci icralık gayrimenkulün, apartman dairesi niteliğinde olduğu öğrenildi. 2+1 büyüklüğünde olan dairenin toplam kullanım alanını 275 metrekare olarak açıklayan kamu bankası, ilgili dairenin kredi ile satışının uygun olduğunu bildirdi. İhale başlangıç bedeli 2 milyon 420 bin TL olarak belirlenmiş olan dairenin teminat bedeli 121 bin TL olarak açıklandı.

VAKIFBANK’TAN İSTANBUL KADIKÖY’DE SATILIK DAİRE İLANI!

Kamu bankası tarafından Intengo üzerinden satışa sunulmuş olan üçüncü icralık gayrimenkulün de apartman dairesi niteliğinde olduğu öğrenildi. İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde bulunan 3+1 büyüklüğünde dairenin toplam kullanım alanını 125 metrekare olarak açıklayan kamu bankası, ilgili dairenin kredi ile satışının uygun olduğunu bildirdi. İhale başlangıç bedeli 5 milyon 600 bin TL olarak belirlenmiş olan dairenin teminat bedeli 280 bin TL olarak açıklandı.