Volkswagen Passat yeni fiyat listesi açıklandı!

Volkswagen firmasının üst düzey otomobilleri arasında yer alan Passat için fiyat araştırmaları yapılıyor. Volkswagen Passat Ağustos 2022 fiyatları ne kadar? Volkswagen Passat almak için ne kadar bütçe gerekir?

Volkswagen Passat yeni fiyat listesi açıklandı!

Türkiye’de sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlerin sayısı bir hayli fazla olsa da ekonomik gerekçelerle bunu gerçekleştirebilenlerin sayısı oldukça azaldı. Bu durum firmaların sıfır kilometre araç satış rakamlarına da yansıdı. Sadece Temmuz 2022 döneminde sıfır kilometre otomobillerin satışlarında bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 32 oranında daralma meydana geldi. Bu piyasa ortamında sıfır kilometre otomobillerin fiyatları sürekli araştırılıyor. Fiyatları merak edilen modellerden birisi de Volkswagen Passat oluyor.

SINIF ATLATAN OTOMOBİL VOLKSWAGEN PASSAT

Alman devi Volkswagen firmasının en önemli modellerinden birisi olan Passat tüm dünyada olduğu gibi Türkiye piyasasında itibarlı otomobil modelleri arasında değerlendiriliyor. Piyasası uzun yıllardır canlı olan Volkswagen Passat için hem sıfır kilometrede hem de ikinci elde önemli derecede talep gösteriliyor.

Oldukça gelişmiş nitelikleri olan Volkswagen Passat için firma 2022 modelinde tüm sınırları kaldırdı. Teknolojik imkanların sonuna kadar kullanıldığı Passat’ta muhteşem bir konfor imkanı sağlanıyor. Volkswagen Passat konforun yanında üstün sürüş performansında da sürücülere büyük vaatlerde bulunuyor.

VOLKSWAGEN PASSAT FİYAT LİSTESİ!

Üst segment arasında değerlendirilen Volkswagen Passat için fiyatlar biraz normalin üzerinde bulunuyor. Volkswagen kalitesinin sonuna kadar hissedildiği Passat modelinde fiyatlar 872 Bin TL’den başlıyor. Donanımına göre Passat fiyatları 1,8 Milyon TL’ye kadar çıkabiliyor. İşte Volkswagen Passat fiyat listesi:

-Volkswagen Passat 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Impression: 872.900 TL
-Volkswagen Passat 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Business: 995.700 TL
-Volkswagen Passat 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elegance: 1.214.100 TL
-Volkswagen Passat 2.0 TDI SCR 150 PS DSG Business: 1.551.500 TL
-Volkswagen Passat 2.0 TDI SCR 150 PS DSG Elegance: 1.860.700 TL