Yağ Fiyatlarına İndirim Fitilini Tarım Kredi Ateşledi! TMO En Ucuz 5 LT Ayçiçek Yağı Fiyatı 135 TL Oldu

Tarım Kredi Market ayçiçek yağı fiyatları için beklenen indirimi duyurdu. 5 LT ayçiçek yağı fiyatı için TMO tarafından yapılan duyuru ile 135 liralık bayram kampanyası açıklandı.

Ayçiçek Yağına Tarım Kredi Market Darbesi!

Uluslararası piyasada ham yağ fiyatlarının bir anda rekor düşüşler yaşaması ile iç piyasada da ayçiçek yağı fiyatları için indirim beklentisi oluşmuştu. Ayçiçek yağı fiyatları için ilk indirim haberi Tarım Kredi Marketler tarafından verildi. 

Toprak Mahsulleri Ofisi TMO 5 LT ayçiçek yağı fiyatı için beklenen indirim haberini duyurdu. Böylelikle zincir marketler arasında en ucuz 5 LT ayçiçek yağı fiyatı Tarım Kredi Marketler tarafından ilan edildi. Tarım Kredi Marketlerin yanı sıra Migros, Carrefour ve A101 marketlerde de  yağ fiyatları güncellendi. 

KOOPERATİF MARKET 5 LT AYÇİÇEK YAĞI FİYATI EN UCUZ KAÇ TL OLDU?

Ayçiçek yağı fiyatları için beklenen indirim haberini Tarım Kredi Market verdi. Türkiye Tarım Kredi Koop. Marketler tarafından yapılan açıklama ile TMO ayçiçek yağı 5 LT satış fiyatı 135 TL olarak belirlendi. Pet şişede yer alan yağ tüm Tarım Kredi Koop. Marketler üzerinden satışa sunuldu. 

Yağ Fiyatlarına İndirim Fitilini Tarım Kredi Ateşledi! TMO En Ucuz 5 LT Ayçiçek Yağı Fiyatı 135 TL Oldu

Ayçiçek yağı fiyatının yanı sıra Tarım Kredi Market kıyma fiyatı 400 gr için 48,50 TL e kuşbaşı et fiyatı ise 49,50 TL oldu. 

Yağ Fiyatlarına İndirim Fitilini Tarım Kredi Ateşledi! TMO En Ucuz 5 LT Ayçiçek Yağı Fiyatı 135 TL Oldu - Resim : 2

A101 AYÇİÇEK YAĞI SATIŞ FİYATLARI NE KADAR, KAÇ TL?

Yağ almak isteyen kişiler için A101 marketler yüzde 6 indirim yaparken bu indirimin ardından 5 LT sırma ayçiçek yağı 165 TL ve Komili ayçiçek yağı satış fiyatı da 165 lira olarak ilan edildi. 

Yağ Fiyatlarına İndirim Fitilini Tarım Kredi Ateşledi! TMO En Ucuz 5 LT Ayçiçek Yağı Fiyatı 135 TL Oldu - Resim : 3

CARREFOUR 5 LT YAĞ FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Carrefour markalı ayçiçek yağı satış fiyatı 155 TL olarak ilan edilirken, Yudum markalı pet şişe 5 LT ayçiçek yağı fiyatı 199,50 TL ve Komili Ayçiçek yağı 4 LT satış fiyatı ise 174,50 TL oldu. Biryağ Ayçiçek yağı 4 LT satış fiyatı ise 159,90 TL oldu. 

Yağ Fiyatlarına İndirim Fitilini Tarım Kredi Ateşledi! TMO En Ucuz 5 LT Ayçiçek Yağı Fiyatı 135 TL Oldu - Resim : 4

MİGROS AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI! EN UCUZ AYÇİÇEK YAĞI HANGİ MARKETTE?

Ayçiçek yağı almak isteyen kişiler için satış fiyatlarını güncelleyen Migros Turna ayçiçek yağı 4 LT satış fiyatı 134,90 liraya çekilirken Orkide ayçiçek yağı 1 LT satış fiyatı 49,90 TL ve Orkide ayçiçek yağı 3 LT satış fiyatı 99,50 TL olarak güncellendi.