Yapı Kredi Bankası emekli maaş promosyonu 7.500 TL oldu, her ay 2 bin TL faizsiz borç para desteği sunuldu

Emekliye maaş promosyon yarışında özel bankalar gaza yüklendi, en yüksek promosyon teklifi yine yükseldi. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank maaş promosyonu teklifleri beklenirken Yapı Kredi emekli promosyonu için yeni fırsatları açıkladı! Yapı Kredi emekli promosyon 2022...

Emekli maaş promosyonu 7.500 TL oldu, her ay 2 bin TL faizsiz borç para desteği sunuldu

Bankaların promosyon yarışı tüm hızı ile devam ederken kamu bankaları sessiz kalmasına rağmen özel bankalarda yarış nefes kesti. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından halen beklenen emekli maaşı promosyon güncellemesi yapılmazken özel bankalar ise her geçen gün rakamı biraz daha yukarıya çekmeye devam ediyor. 

Emekli maaş promosyonu teklifleri ile adeta birbirleri ile yarışa girerken Yapı Kredi Bankası hem emeklilere yüksek maaş promosyonu hem de her ay 2 bin liraya kadar borç para verme sözü verdi. Maaş promosyonunda son durum ne, en yüksek emekli maaşı promosyonu hangi bankada, emekliye en fazla hangi banka para veriyor?

EMEKLİ PROMOSYON BANKALAR 2022! 9500 TL PROMOSYON VEREN BANKALAR GEÇİLDİ, 10.000 TL TEKLİFİ GELDİ...

Promosyon yarışında kamu bankalarının sessizliği devam ederken özel bankalar ise adeta birbirleri ile nefes kesen bir yarışa tutuştu. En yüksek teklifi vermek için birbirleri ile yarışan özel bankalar arasında Yapı Kredi Bankası açıkladığı kampana ile rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başardı. 

Yapı Kredi Bankası emekli maaş promosyonu 7.500 TL oldu, her ay 2 bin TL faizsiz borç para desteği sunuldu

YAPI KREDİ EMEKLİ PROMOSYON 2022!

Düzenlenen kampanyada emekli maaş promosyonu olarak Yapı Kredi Bankası tarafından açıklanan rakam 7 bin 500 TL olarak ilan edildi. Ancak bu rakamın üzerine ek ödüllerden yararlanan kişilere 2 bin 500 TL daha ödeniyor ve emekli maaş promosyonu 10 bin liraya tamamlanıyor. 

Yapı Kredi Bankası emekli maaş promosyonu 7.500 TL oldu, her ay 2 bin TL faizsiz borç para desteği sunuldu - Resim : 2

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ REFERANS KAMPANYASI NEDİR?

Yapı Kredi Bankası emekli maaş promosyonu kampanyası ile birlikte sunulan referans kampanyası kapsamında emekli yakınlarına referans olan kişilerin emekli maaşlarını bankaya taşımaları durumunda kişi başına 250 TL toplamda ise 2 bin 500 liraya kadar emekli maaş promosyonu kazanılmasına olanak sağlanacak. Böylelikle;

Emekli maaşı 1.499 TL'ye kadarsa 4.850 TL;

1.500 TL-2.499 TL arasındaysa 6.000 TL;

2.500 TL'nin üzerindeyse 7.250 TL nakit promosyon şartsız ve koşulsuz nakit olarak ödenecek. 

Bu rakama ek olarak emekli referans kampanyası ile 2 bin 500 TL ek promosyon ödülü + 2 otomotik ödeme talimatı verilmesi halinde 100 TL ve kredi kartı ile 500 TL harcama yapmaları durumunda 150 TL ödül olmak üzere bu rakam 10 bin liraya tamamlanacak. 

Yapı Kredi Bankası emekli maaş promosyonu 7.500 TL oldu, her ay 2 bin TL faizsiz borç para desteği sunuldu - Resim : 3

 YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI İLE 2 BİN TL BORÇ PARA VERECEK! FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS NEDİR?

YKB faizsiz taksitli nakit avans kampanyası ile emekli maaşını Yapı Kredi Bankası'na taşıyan kişilere maaş promosyonu olarak 10 bin lira ödenmesinin yanı sıra 3 ay boyunca faizsiz 2 bin TL nakit avans ile borç para gibi nakit ihtiyaçlarını faizsiz ve masrafsız karşılayabilecekler.