Yapı Kredi Bankası'ndan 10 Bin TL emekli maaş promosyonu nasıl alınır?

Yapı Kredi Bankası emekli maaş promosyonu kampanyası ile müşterilere 10 Bin TL’ye kadar ödeme yapıyor. Peki Yapı Kredi Bankası’ndan 10 Bin TL emekli maaş promosyonu nasıl alınır?

Yapı Kredi Bankası'ndan 10 Bin TL emekli maaş promosyonu nasıl alınır?

Emeklileri maaş promosyonu kampanyaları ile son dönemlerde hedef müşteri haline getiren özel bankalarda kampanya dönemi devam ediyor. Emekli müşteriler maaşlarını taşıyarak bu kampanyaların imkanlarından faydalanıyorlar. Özel bankalar içerisinde Yapı Kredi Bankası emekli maaş promosyonu kampanyası ile öne çıkan bankalar arasında yer alıyor. Peki Yapı Kredi Bankası emekli maaş promosyonu kampanyasının ayrıntıları nelerdir?

YAPI KREDİ BANKASI 10 BİN TL’YE KADAR ÖDEME YAPIYOR!

Emekli maaş promosyonu kampanyası ile en çok ödeme yapan bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası kampanyanın ayrıntılarını açıkladı. Buna göre emekli maaşları 1.500 TL’ye kadar olanlara 4.600 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olanlara 5.750 TL ve 2.500 TL üzerinde olanlara 7.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

Yapı Kredi Bankası’ndan emekli maaş promosyonu kampanyasından yararlanabilmek için emekli maaşının bu bankaya taşınması gerekiyor. Maaşlarını taşıyan müşteriler ile Vakıfbank arasında bir sözleşme yapılıyor. Bu sözleşme ile müşteriler emekli maaşlarını 3 yıl boyunca bir başka bankaya taşımayacaklarına dair bir söz veriyorlar. Bunun karşılığında ise emekli maaş promosyonu almaya hak kazanılıyor.

Yapı Kredi Bankası emeklilere ek promosyon ödemeleri de yapıyor. Buna göre 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilere 200 TL ek promosyon ödemesi yapılıyor. Bunun yanında kredi kartından yapılacak olan 500 TL ve üzeri harcama karşılığında müşterilere 300 TL daha ek promosyon ödemesi yapılıyor.

Yapı Kredi Bankası emekli yakınlarını getirenlere de kişi başı 250 TL’den 10 kişiye kadar nakit ödül veriyor. Yakınlarının emekli maaşlarını Yapı Kredi Bankası’na taşımaları için referans olan müşteriler toplamda 2.500 TL nakit ödül kazanıyorlar. Bu şekilde toplamda bir emekli Yapı Kredi Bankası’dan 10 Bin TL emekli maaş promosyonu alabiliyor.