Yapı Kredi emeklilere karşılıksız 10 bin TL dağıtıyor!

Yapı Kredi emeklilere karşılıksız 10 bin TL dağıtıyor!
Yapı Kredi Bankası emeklilere sağladığı promosyon imkanı ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Yapı Kredi bankası emekli maaş promosyonu kaç TL? Yapı Kredi Bankası emeklilere ne kadar karşılıksız nakit ödeme yapıyor?

Türkiye’de bankalar arasında emekli müşterileri kapma yarışı hızlandı. Bazı özel bankaların emekli maaş promosyonu miktarlarını 7.000 TL üzerine çıkarması ile diğer özel bankalar da harekete geçtiler. Emekli maaş promosyonu kampanyasını son güncelleyen banka ise Yapı Kredi Bankası oldu. Peki Yapı Kredi Bankası emekli maaş promosyonu kampanyası ile emeklilere ne kadar ödeme yapılıyor?

YAPI KREDİ EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI!

Yapı Kredi Bankası’nın emekli maaş promosyonu tutarlarını güncellemesi ile yeni tarife belirlendi. Buna göre emekli maaşı 1.500 TL’ye kadar olanlara 4.850 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olanlara 6.000 TL ve emekli maaşları 2.500 TL’den yüksek olanlara 7.250 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Yapım Kredi Bankası’ndan bu promosyon ödemelerini alabilmek için müşterilerin emekli maaşlarını Yapı Kredi Bankası’na taşımaları ve 3 yıl boyunca da bir başka bankaya geçmeyeceklerine dair taahhüt vermeleri gerekiyor.

EK PROMOSYON İMKANI!

Yapı Kredi Bankası emekli müşterilere bir de ek promosyon imkanı sağlıyor. Buna göre iki adet otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilere 100 TL ek nakit promosyon veriliyor. Bunun üzerine Yapı Kredi Bankası kredi kartından yapılacak 500 TL’lik harcama için de müşterilere 150 TL ek nakit promosyonu veriliyor. Bu şekilde 7.250 TL emekli maaş promosyonu alan emeklilerin promosyon tutarları 7.500 TL’ye çıkıyor.

EMEKLİ YAKINLARINI GETİRENLERE NAKİT ÖDÜL

Yapı Kredi Bankası emekli yakınlarını getirenlere de her getirdikleri kişi için 250 TL nakit ödül veriyor. 10 kişiye kadar bu ödemeler yapılıyor. Yani bir emekli müşteri 10 emekli yakınının maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşımaları için referans olursa toplam 2.500 TL nakit ödül alıyor. Böylece maaş promosyonu ile bu nakit ödül toplamında emeklilere karşılıksız 10.000 TL ödeme yapılıyor.