Yapı Kredi kazandıran kampanyasını duyurdu: Otomatik ödeme talimatına 150 TL hediye!

Bankalar, son dönemlerde artan kampanyalarla birlikte müşterilerini rakiplerine kaptırmamak adına yeni ve cazip kampanyalarını sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda bir kampanya da Yapı Kredi’den geldi. Yapı Kredi, otomatik ödeme talimatı verenlere 150 TL’ye varan hediyeler veriyor. İşte detaylar…

Yapı Kredi kazandıran kampanyasını duyurdu: Otomatik ödeme talimatına 150 TL hediye!

Bankalar arasında müşterilerini kaptırmamak için giderek kızışan kampanya yarışlarında, birçok banka çeşitli ürün ve hizmetlere yönelik olarak yeni kampanyalarını sunmaya başladı. Bu kapsamda son olarak emeklilere verilen promosyon ödemeleri ön plana çıkarken, diğer yandan farklı ürünlerle ve farklı müşteri profillerine yönelik kampanyalar da ortaya çıktı.

Bankalar arasındaki kampanya yarışlarında bir adım öne geçmek isteyen Yapı Kredi, yeni kampanyasını da otomatik fatura ödeme talimatı üzerinden sundu. Yapı Kredi, otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerine 150 TL’ye varan puan hediye ediyor. İşte detaylar…

YAPI KREDİ’DEN 150 TL HEDİYE!

Emekli maaşını taşıyan müşterilerine sunduğu yüksek limitli promosyon ödemeleri ile tüm dikkatleri çekmeyi başaran Yapı Kredi, öte yandan ek kampanya ve ürünleriyle de dikkatleri çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda Yapı Kredi, “Otomatik ödeme talimatı ver hem fatura takibinden kurtul hem de 150 TL’ye varan puan kazan!” sloganı ile yeni kampanyasını duyurdu.

11 Ağustos – 10 Eylül 2022 tarihleri arasında verilecek olan ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için Yapı Kredi 10 TL ve en fazla 100 TL hediye ediyor. Ayrıca talimatlarını kredi kartından verenler için, her yeni talimat adına ekstra 10 TL ve toplamda 50 TL ekstra puan hediye ediliyor.

KAMPANYAYA NASIL KATILIM SAĞLANIR?

Yapı Kredi kazandıran kampanyasını duyurdu: Otomatik ödeme talimatına 150 TL hediye!

Yapı Kredi müşterisi olup, ilk kez otomatik fatura ödeme talimatı vererek kampanyaya katılacak olan müşteriler, Otomatik Ödeme Talimatı vermek ve diğer bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden yapabilmek için Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirerek, bu uygulama üzerinden işlemlerini yapabilir. Ayrıca Bireysel İnternet Şubesi üzerinden de müşteriler Otomatik Ödeme Talimatı verebilir. Bir diğer yandan isteyen müşteriler “TALIMAT” yazıp bir boşluk bırakıp “TCKN” yazarak 4470’e SMS göndererek de katılım sağlayabilir.

KAMPANYADAN NASIL KAZANILIR?

Kampanyada kazanılan puanlar 15 Ekim 2022 tarihine kadar kullanılabilir ve talimat sonrasında ilgili fatura veya faturaların en az 1 kez otomatik ödenmesi gerekir. Aynı abone numarası için birden fazla talimat verilmesi halinde, bu talimatlardan sadece biri ödül kazanabilir. Kampanya dahilinde sadece cep telefonu, elektrik, doğalgaz, su, internet ve HGS ödeme talimatları ödüllendirilecek.