Ziraat Bankası 250 Bin TL taşıt kredisi çekenlerden bu taksiti istiyor!

Taşıt kredisi çekerek otomobil satın almayı düşünenlere Ziraat Bankası tarafından fırsat kampanyası açıklandı. Ziraat Bankası'na başvuranlar ucuz maliyetli taşıt finansmanı alabiliyorlar.

Ziraat Bankası 250 Bin TL taşıt kredisi çekenlerden bu taksiti istiyor!

Taşıt finansmanı olmadan otomobil sahibi olmak oldukça zor bir hal aldı. İnsanlar özellikle sıfır kilometre otomobil satın alacakları zaman yüksek fiyatlardan dolayı taşıt finansmanlarına ihtiyaç duyuyorlar. Bankalar da taşıt kredisi kampanyaları ile müşterilere nakit desteği sağlıyorlar. Bu nakit desteği ile araçlarını alanlar bankaya ise kullandıkları taşıt kredisi karşılığında aydan aya ödeme yapıyorlar. 

TAŞIT KREDİSİNDE FAİZ AVANTAJI!

Taşıt kredisi çekerken yüksek faizle bunu almamak gerekiyor. Yüksek faizle kullanılan taşıt kredileri oldukça külfetli olabiliyorlar. Bundan dolayı düşük faizli taşıt kredileri sıklıkla araştırılıyor. Taşıt kredisi kullanmanın oldukça avantajlı olduğu bankaların başında ise Ziraat Bankası geliyor. Ziraat Bankası'nın taşıt kredisi için müşterilere düşük faiz uygulaması müşterilerin en uygun imkanlarla sıfır kilometre otomobil sahibi olmalarına büyük destek sağlıyor. Bu yolla kullanılan krediler ile otomobil satın alacak kadar nakit toparlanabiliyor. 

48 AY VADE YAPILIYOR

Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 48 aya kadar vade ile kredi imkanı sağlanıyor. Ancak BDDK kuralları gereği bu 48 ay vadeli krediler sadece fatura değeri 400 Bin TL'ye kadar olan otomobiller için geçerli olabiliyor. Ancak otomobilin fatura değeri 400 Bin TL ile 800 Bin TL arasındaysa o zaman taşıt kredisi vade süresi en fazla 36 aya kadar oluyor. 800 Bin TL ile 1,2 Milyon TL arasında 24 aya kadar, 1,2 Milyon TL ile 2 Milyon TL arasına da 12 aya kadar vade yapılabiliyor. 

250 BİN TL TAŞIT KREDİSİ MALİYET TABLOSU!

Ziraat Bankası 250 Bin TL taşıt kredisi çekenlerden bu taksiti istiyor! - Resim : 2

Ziraat Bankası'ndan taşıt kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,59 oranında kredi faizi uygulanıyor. 48 ay vadeli 250 Bin TL taşıt kredisi çekenler bankaya her ay 8.129 TL kredi taksiti ödüyorlar. Kredi vadesi dolana kadar sabit taksitlerle kredi borcu her ay ödenerek kredi kapatılıyor. 

SONRAKİ HABER