Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank duyurdu 5000 TL para sabah 09:00 'da hesaplara yatırılıyor

Kamu bankaları vatandaşa nakit para desteği için muslukları açarken son dakika duyurusu ile hesaplara ödemelerin başladığı duyuruldu. Anında kredi kampanyası ile başvuru yapanlara aynı gün ödemeleri yapılıyor.

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank duyurdu 5000 TL para sabah 09:00 'da hesaplara yatırılıyor

Vatandaşın ihtiyaç duyduğu her alanda ve her zaman en büyük destekçisi olan kamu bankaları bir kere daha kredi musluklarını açtı. Ekonomide yaşanan dalgalanma nedeniyle ay sonunu getirmekte zorlanan dar gelirli vatandaşlar nakit para desteği için kamu bankaları bir kere daha devreye girdi. 

Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuru ile acil nakit ihtiyacı olan kişilere yönelik olarak yeni destek paketi devreye alındı. İnternet üzerinden yapılan başvurularda yarın sabah 09:00 itibari ile nakit paralar ödenmeye başlayacak ve talep edilen kredi tutarları hesaplara geçilmeye başlayacak. 

HALKBANK 5000 TL MİNİ KREDİ PAKETİ! 

Halk Bankası ihtiyaç kredisi paketinde nakit para desteklerini her geçen gün arttırmaya devam ederken bu kredi paketlerinden birini de mini destek kredi paketinde açıkladı. Düşük tutarlı nakit paraya ihtiyacı olan kişilere ve emeklilere yönelik olarak açıklanan kredi paketinde aynı gün ödemeler hesaplara geçerken maaşını Halkbank'tan alan emekliler için de anında aynı gün talep ettikleri tuar hesaplarına yatırılıyor. 

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank duyurdu 5000 TL para sabah 09:00 'da hesaplara yatırılıyor

Düzenlenen kredi paketinde aylık faiz oranı yüzde 1,58 olarak ilan edilirken 36 ay vadeli 5 bin TL kredi paketinde aylık taksit tutarı 195,38 TL olarak gerçekleşecek. 

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank duyurdu 5000 TL para sabah 09:00 'da hesaplara yatırılıyor - Resim : 2

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETİNDE AYLIK FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Acil nakit para ihtiyaçları için bankadan kredi çekmek istiyorum diyen müşterilerine Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,55 olarak ilan edildi. Ziraat Bankası 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit tutarı 194,20 TL olarak hesaplanıyor. İnternet üzerinden bu gece kredi başvurusu yapan bankanın müşterisi olan kişilere ödemeleri sabah saat 09:00 itibari ile yatırılıyor. Türkiye'nin en büyük bankası olmasının yanı sıra en çok müşterisi de olan bankası olan Ziraat Bankası internetten de başvuru imkanı sunuluyor. 

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank duyurdu 5000 TL para sabah 09:00 'da hesaplara yatırılıyor - Resim : 3

VAKIFBANK ANINDA İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETİNDE FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Nakit para ihtiyacı olanlara Vakıfbank ihtiyaç kredisi paketinde aylık yüzde 1,91 oranı ile borç para verirken 36 ay vadeli 5 bin TL borç para veriyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketinde 5 bin TL kredi çeken kişilerin aylık taksit tutarı 208,58 TL olarak gerçekleşiyor. Vakıfbank internet sitesi üzerinden online başvuru yapan kişilere 09:00 itibari ile ödeme yapılıyor. 

SONRAKİ HABER