Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank hesap sahiplerine duyuru saat 17:00'de hesabınıza bakın 7.500 TL para yatabilir

Kamu bankaları Aralık ayının gelmesi ile bir kere daha para musluklarını sonuna kadar açarken nakit paraya ihtiyacı olanlara da ödemeler başladı. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası üzerinden ödemeler başladı.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank hesap sahiplerine duyuru saat 17:00'de 7.500 TL para yatabilir

Devlet bankası olmasından aldığı güçle vatandaşın kötü gün dostu olmaya devam eden kamu bankaları Aralık ayının gelmesi ile nakit para ödemelerine başladı. Bankalar bir yandan devletin ödediği sosyal yardım paketlerinde yer alan hak sahiplerine ödemeleri yaparken bir yandan da yeni destek paketleri ile dar gelirlilere nakit para yardımı sağlıyor. 

Enflasyonda yaşanan yükseliş nedeniyle vatandaşların alım güçleri düşerken ay sonunu getirmekte zorlanan kişilere bir kere daha devlet bankaları düşük faizli destek kredileri ile nakit para kaynağı sağlama kararı aldı. Bugün başvuru yapan hesap sahiplerine kredi onayı almaları durumunda ödemeleri aynı gün saat 17:00'ye kadar yapılıyor. 

HALKBANK 7.500 TL İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETİNDE AYLIK TAKSİT NE KADAR, KAÇ TL?

Halk Bankası ihtiyaç kredisi paketinde başvurular tüm hızı ile devam ederken aynı zamanda Halkbank en uygun ihtiyaç kredisi veren banka oldu. Halkbank maaş müşterisi olan kişilere yüzde 1,55 faiz oranı ile kredi verirken bu kredi paketinde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişiler aylık 291,30 TL taksitle 7 bin 500 TL kredi çekme imkanına kavuşacaklar. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank hesap sahiplerine duyuru saat 17:00'de hesabınıza bakın 7.500 TL para yatabilir

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA ARALIK 2022!

İhtiyaç kredisi çekmek için Vakıfbank şubelerini tercih eden kişiler için ise standart ihtiyaç kredisi paketinde faiz oranı yüzde 1,91 olarak uygulanırken bu kişiler için kredilerinin aylık taksit tutarları 312,87 TL olarak gerçekleşecek. Kredi toplam geri ödemesi ise 11 bin 263 TL olarak gerçekleşecek. Kredi başvurusu için aranılan şartları taşıyan kişilere aynı gün ödemeleri yapılacak. 

 ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ GÜNCEL FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Türkiye'nin en büyük bankası olarak ilk sırada yer alan Ziraat Bankası yüzde 1,79 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapılmasına olanak sağlıyor. Türkiye'nin her yerinde şubeleri bulunan banka şubeden ihtiyaç kredisi verirken yine internet şubesi, mobil uygulama ve internet sitesi üzerinden de kredi çekmek istiyorum diyen kişilere de başvuru yapma seçeneği sunuyor. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank hesap sahiplerine duyuru saat 17:00'de hesabınıza bakın 7.500 TL para yatabilir - Resim : 3

Ziraat Bankası kredi paketinde 36 ay vadeli 7.500 TL kredi hesaplama tablosu ile aylık taksit tutarı 305,59 TL olarak gerçekleşiyor. 

SONRAKİ HABER