Ziraat Bankası'ndan emeklilere promosyon kampanyası Kasım 2022 güncellemesi ile 19 bin TL cepte

Bankaların promosyon yarışı tüm hızı ile devam ederken Ziraat Bankası promosyon güncellemesi yapıldı. Ziraat Bankası emeklilere ne kadar promosyon veriyor sorusu da yanıtlandı. Ziraat Bankası maaş promosyonu kampanyası başladı!

Ziraat Bankası'ndan emeklilere promosyon kampanyası Kasım 2022 güncellemesi ile 19 bin TL cepte

Emeklilere promosyon ödemeleri yakından takip edilmeye devam ederken Kasım ayına ilişkin ödediği rakamı güncelleyen bankalardan biri de Ziraat Bankası olmuştu. Sosyal Güvenlik Kurumu SGK tarafından yapılan güncelleme sonrasında kamu bankaları arasında ilk güncelleme Ziraat Bankası'ndan gelmişti. 

Türkiye'nin en büyük bankası olmasının yanı sıra en çok emekli müşterisi olan bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası emekli maaş müşterilerini korumak ve diğer bankalara kaptırmamak için kampanyasını güncelledi. Ödenen rakam 6 katına çıkartılırken net promosyon ödemesine ek olarak aynı zamanda emeklilere özel ihtiyaç kredisi desteği de verilmeye başlandı. 

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERE NE KADAR, KAÇ TL PROMOSYON VERİYOR?

Emekli promosyonu için ödenecek olan rakamlarını 1 Kasım 2022 tarihi itibari ile güncelleyen Ziraat Bankası aynı zamanda emekli maaşını Ziraat Bankası'ndan alma sözü veren müşterilerine düşük faizli kredi veriyor. Böylelikle ödenen promosyon rakamına ek olarak nakit kredi desteği sağlanarak avantaj sağlanıyor. 

Ziraat Bankası'ndan emeklilere promosyon kampanyası Kasım 2022 güncellemesi ile 19 bin TL cepte

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda "3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır. Müşterilerimizin 2020 yılına ilişkin devam eden promosyon tutarlarını iade etmeden başvuruları alınabilecek olup, 2022 promosyon ödemesi yapılırken önceki döneme ilişkin iade tutarı sistemsel olarak mahsup edilecektir." denilerek başvurular alınmaya başlanmıştı. Promosyon ödenesi olarak en düşük 3 bin TL en yüksek 5 bin TL ödeme yapılıyor. 

Ziraat Bankası'ndan emeklilere promosyon kampanyası Kasım 2022 güncellemesi ile 19 bin TL cepte - Resim : 2

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERE ÖZEL DESTEK KREDİSİ FAİZ ORANI KAÇ?

Maaşını Ziraat Bankası üzerinden almaya söz veren emeklilere Ziraat Bankası özel destek kredisi kampanyası açıklarken böylelikle promosyon sözleşmesini cazip kılmaya çalıştı. Emekli promosyonu rakamına ek olarak 14 bin TL kredi çeken emekliler yüzde 1,55 faiz oranı ile nakit para desteği sağlamış olacak. 

36 ay vadeli 14 bin TL ihtiyaç kredisi çeken emekliler bankaya aylık 543,76 TL taksit ödeyecekler. 14 bin TL kredi ve 5 bin TL promosyon alan emekliler toplamda 19 bin lira nakit para alarak bütçelerini rahatlatma imkanı elde edecekler. Emeklilerin promosyon rakamları kampanyaya katılımı gerçekleştirdikleri anda nakit olarak alacaklar. Kredi desteği ise başvurunun onaylandığı gün yine hesaba nakit olarak yatırılacak. 

SONRAKİ HABER