Ziraat Bankası'ndan emeklilere yılın jesti! Maaşını taşıyan 25 Bin TL ihtiyaç kredisi alıyor

Ziraat Bankası'nın emeklilere yönelik kampanyalarıyla sağladığı imkanlar büyük ses getirmeye devam ediyor. Maaş promosyonu ile sınırlı kalmayan Ziraat Bankası bir de emeklilere özel faizli ihtiyaç kredisi veriyor.
Ziraat Bankası'ndan emeklilere yılın jesti! Maaşını taşıyan 25 Bin TL ihtiyaç kredisi alıyor

Türkiye'de emekli müşteriler bankaların gözbebeği haline geldiler. Emeklileri ikna edebilmek için bankalar maaş promosyonu kampanyalarının yanında ek kampanyalar da düzenliyorlar. Bu şekilde emekli müşteriler çifte kazanç elde edebiliyorlar. Ziraat Bankası da müşterilere bu imkanı sağlayan bankalar arasında yer alıyor. Hem emeklilere maaş promosyonu ödemesi yapan Ziraat Bankası hem de özel bir faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veriyor.

ZİRAAT BANKASI ANINDA 5.000 TL'YE KADAR ÖDEME YAPIYOR

Maaşlarını Ziraat Bankası'na taşıyan emekliler direkt olarak maaş promosyonu kampanyasından yararlanabiliyorlar. Bu kapsamda maaş baremlerine göre 5.000 TL'ye kadar ödeme yapılıyor. Ziraat Bankası'nın emekli müşterileri maaşları 3.5000 TL'ye kadar ise 3.000 TL, 3.500 TL ile 7.500 TL arasındaysa 3.500 TL, 7.500 TL ile 10 Bin TL arasındaysa 4.500 TL ve 10 Bin TL'nin üstündeyse 5.000 TL maaş promosyonu alabiliyorlar. 

ÖZEL FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ

Ziraat Bankası'nın emekli müşterileri maaş promosyonunun yanında özel bir faiz ile ihtiyaç kredisi de kullanabiliyorlar. Çok özel bir kredi kampanyası ile emeklilere jest yapan Ziraat Bankası aylık yüzde 1,55 faizle ihtiyaç kredisi veriyor. Bu kampanya kapsamında emekliler piyasanın en ucuz ihtiyaç kredilerinden birisini çekme imkanı bulabiliyorlar. Özellikle finansal sorun yaşayan ve geçim sıkıntısı içinde kalan emekliler için bu ihtiyaç kredisi çok büyük bir avantaj sağlıyor. 

36 AYA TAKSİTLER YAYILIYOR

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekli müşterilere 36 aya kadar vade imkanı da veriliyor. Bu şekilde emekli müşteriler yüksek kredi taksitleri ile de karşı karşıya kalmıyorlar. 3 yılda aydan aya ödenen ihtiyaç kredisi taksitleri emekliler için çok cazip oluyor. Ayrıca emekli müşteriler bir talimat vererek maaş hesaplarından ihtiyaç kredisi taksitlerinin otomatik olarak alınmasını da sağlayarak her ay taksit ödemesi takip etme külfetinden de kurtuluyorlar. 

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA TABLOSU!

Ziraat Bankası'ndan emeklilere yılın jesti! Maaşını taşıyan 25 Bin TL ihtiyaç kredisi alıyor

Ziraat Bankası'nın açıkladığı emekli kredi kampanyasının maliyet hesaplama tablosuna göre 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken emekliler vade süresince bankaya her ay 971 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar.