Ziraat Bankası'ndan kelepir ikinci el araçlar! 79 Bin TL'ye, 81 Bin TL'ye araba satılıyor!

Ziraat Bankası'nın ikinci el araç satışı yapacağı açıklandı. Bankanın sahibi olduğu araçlar piyasanın çok altında fiyatlarla satışa çıkarıldı. 79 Bin TL'ye ikinci el araç satacağını açıklayan Ziraat Bankası heyecan yarattı. İşte Ziraat Bankası'nın kelepir fiyatlarla satacağı bazı araçlar...

Ziraat Bankası'ndan kelepir ikinci el araçlar!

Türkiye'de otomobil sahibi olmak isteyenler son dönemlerde yüksek fiyat sorunu ile karşı karşıya kalıyorlar. Sıfır kilometre araç fiyatlarının zirve yapmasından dolayı bu kategorideki araçların yanlarına dahi yaklaşılmıyor. İkinci el araç piyasasında da görüntü çok farklı değil. Yükselen araç fiyatları otomobil sahibi olmak isteyenlerin bu taleplerini belirsiz süreliğine ertelemeleri ile sonuçlanabiliyor. Bu piyasa ortamında Ziraat bankası yayınladığı ilanlarla ikinci el araç satışı yapacağını duyurdu. Üstelik açıklanan fiyatlar araç satın almak isteyenleri heyecanlandıracak cinsten oldu. 

ZİRAAT BANKASI İKİNCİ EL ARAÇ SATIYOR!

Ziraat Bankası çeşitli yollardan sahip olduğu araçları satışa çıkarıyor. farklı farklı ikinci el araçları satışa sunan banka araç satın almak isteyenlere bu anlamda fırsat da sağlıyor. Hangi araçların kaç TL fiyatla satışa çıktığı da açıklandı. İşte Ziraat Bankası'nın kelepir ikinci el araçları...

Ziraat Bankası'ndan kelepir ikinci el araçlar! 79 Bin TL'ye, 81 Bin TL'ye araba satılıyor!

Ziraat Bankası tarafından yayınlanan ilana göre 2012 model Ford Transit Connect model ikinci el araç 81 Bin TL'ye satışa çıkarıldı. Araç için alınan ekspertiz raporu da sistemde yayınlandı. Bu aracı satın almak isteyenler ekspertiz raporunu inceledikten sonra karar verebiliyorlar.

Ziraat Bankası'ndan kelepir ikinci el araçlar! 79 Bin TL'ye, 81 Bin TL'ye araba satılıyor! - Resim : 2

Ziraat Bankası yaşı küçük ikinci el araç satışı da yapıyor. Yayınlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre 2020 model Peugeot 208 model araç için 360 Bin TL fiyat belirlendi. Aynı şekilde 2019 model Peugeot 301 için de 285 Bin TL fiyat açıklandı. 

Ziraat Bankası'ndan kelepir ikinci el araçlar! 79 Bin TL'ye, 81 Bin TL'ye araba satılıyor! - Resim : 3

Ziraat Bankası tarafından yayınlanan bir diğer araç satış ilanına göre 2020 model Citroen C-Elysee için 340 Bin TL fiyat açıklandı. Bu araç için henüz herhangi bir satın alma teklifinin yapılmadığı bildirildi.

Ziraat Bankası'ndan kelepir ikinci el araçlar! 79 Bin TL'ye, 81 Bin TL'ye araba satılıyor! - Resim : 4

2013 model Ford Transit Connect için Ziraat Bankası 79 Bin TL fiyat belirledi. Bu araç için satın alma teklifi bulunurken 15 Ağustos tarihinde bu aracın kime satılacağı netleşecek. Bu süre içerisinde teklif verilebilecek. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN İKİNCİ EL ARAÇ NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası'ndan ikinci el araç satın almak tamamen güvenli bir işlemdir. Öncelikle araçlara satın alma teklifi yapılmadan ekspertiz raporları okunabiliyor. Teklif yapıldığında ise bir süre başlatılıyor. Süre sonuna kadar daha yüksek teklif yoksa o teklifin sahibi aracı satın alma hakkı elde ediyor.