Finansbank Emekli Kredisi! Emeklilere 2.200 TL Maaş Promosyonu ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Desteği

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için Finansbank emekli kredisi kampanyasını başlattı. Emeklilere özel ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Finansbank maaş promosyonunu açıkladı.

Finansbank Emekli Kredisi! Emeklilere 2.200 TL Maaş Promosyonu ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Desteği

Emeklilerin maaş promosyonları için bankalar 2022 tekliflerini duyurmaya devam ederken daha fazla emekli maaş müşterisi edinmek isteyen bankalar da kesinin ağzını açtı. Bankaların vermiş oldukları yüksek tekliflere ek olarak aynı zamanda düşük faizli kredi fırsatları ile emeklileri kendi bankalarına çekmeye çalışıyorlar.

Bu bankalardan biri de QNB Finansbank oldu. Finansbank tarafından yapılan duyuruda emekli maaş müşterisi olmak isteyen ve 3 sene boyunca emekli maaşını Finansbank üzerinden çekmeye söz veren emeklilere sunacağı maaş promosyonu rakamını ve kredi teklifini açıkladı.

FİNANSBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU 2022 TEKLİFİ! EN YÜKSEK MAAŞ PROMOSYONU KAÇ TL OLARAK ÖDENECEK?

QNB Finansbank tarafından yapılan açıklama ile emeklilere 2 bin 200 liraya kadar emekli maaş promosyonu ödeyeceklerini duyurdu. Yapılan açıklamada emekli maaşı rakamlarına göre promosyon ödemeleri belirlenirken;

Aylık Bin 499 TL altında emekli maaşı alanlara 1450 TL,

Aylık Bin 500 TL ile 2 bin 499 TL arasında emekli maaşı alanlara 1.850 TL,

2 Bin 500 TL ve üzerinde emekli maaşı alanlara 2 Bin 200 TL promosyon ödemesi yapılmaktadır.

emekli promosyonu finansbank

FİNANSBANK EMEKLİ KREDİSİ! 36 AY VADELİ 10 BİN TL KREDİ KAÇ TL TAKSİTLE ÖDENİR?

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları ne yazık ki büyük bir hızla yükselmeye devam ederken özel bankalar arasında en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalardan biri olan Finansbank emeklilere yüzde 1,89 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veriyor. Bu oran üzerinden 36 ay vadeli 10 bin TL kredi kullanan bir kişinin aylık taksit ödemesi 409 TL olarak gerçekleşiyor.