Firmanın En Ucuz Sıfır Kilometre Otomobili! Renault Clio Mayıs 2022 Fiyat Listesi!

Otomobil fiyatlarına dair Mayıs 2022 güncellemeleri firmalar tarafından yapıldı. Renault'un en çok satan modellerinden olan Clio fiyatları ne kadar oldu? En ucuz Renault Clio Kaç TL?

Finans 06.05.2022 - 00:45 06.05.2022 - 00:45 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de Mayıs ayının girmesiyle beraber otomobil tutkunlkarı araçların fiyatlarındaki değişimleri takip etmeye başladılar. Firmalar otomobil fiyatlarına dair Mayıs ayı güncellemlerini yaptılar. Türkiye'nin yüksek pazar payına sahip olan Renault da otomobil fiyatlarına dair yeni listeyi açıkladı. Renault'un ülke genelinde en çok satışını yaptığı modellerden olan Clio'nuun sıfır kilometre fiyatları ne kadar oldu? 2000 model Renault Clio satın almak isteyenler ne kadarlık bir bütçe ayırmaları gerekiyor?

RENAULT'UN TÜRKİYE'DEKİ UCUZ OTOMOBİLİ!

Renault Türkiye otomobil piyasasında 2022 yılında ucuz otomobil sınıfında tek model ile yer alıyor. Renault Clio'nun oldukça büyük beğeniye sahip olması, yıllardır Türkiye'de büyük pazar payına sahip olması, en çok satılan araçlar içerisinde yer almasından dolayı bu otomobile olan talepler oldukça yüksek seviyede gerçekleşiyor. Renault'un yetkili bayileri tarafından yapılan satışlarda bu araç ön plana çıkarken fiyat açısından da bazı avantajlara shaip oluyor.

RENAULT CLİO'YA MAYIS ZAMMI GELDİ Mİ?

Otomobil firmaları yeni fiyat listelerini devreye soktular. Çok sayıda firmanın fiyat listesi incelendiğinde zam kararı alınmadığı görülüyor. Fiyatlara zam yapmayan firmalardan birisi de Renault oldu. Nisan ayında fiyatlara zam uygulayan Renault aynı fiyat listesinden satışlara devam etme kararı aldı. Bundan fiyatların zaten yüksek olmasından dolayı taleplerin kesilmek istenmemesinin etkili olduğu bildirildi. Renault Clio'ya da bu doğrultuda Mayıs ayında zam kararı uygulanmadı.

MAYIS 2022 RENAULT CLİO FİYAT LİSTESİ

-Renault Clio Joy 1.0 Sce 65 bg: 313 Bin TL 
-Renault Clio Joy 1.0 TCe X-Tronic 90 bg: 376 Bin TL 
-Renault Clio Touch 1.0 TCe X-Tronic 90 bg: 390 Bin TL
-Renault Clio Icon 1.0 TCe X-Tronic 90 bg: 453.900 TL

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@