FİSKOBİRLİK Genel Müdürlüğü ve Entegre Tesisleri Giresun'dan Taşınıyor Mu?

FİSKOBİRLİK Genel Merkezi hakkında Giresun'dan taşınacağı iddiaları gündeme gelmişti. Konu hakkında beklenen resmi açıklama geldi. Detaylar haberimizde!

Emlak Haberleri 03.11.2019 - 14:33 15.07.2021 - 00:12 Serhat Karaman

FİSKOBİRLİK Genel Merkezi hakkında Giresun'dan taşınacağı iddiaları gündeme gelmişti. Konu hakkında beklenen resmi açıklama geldi. Detaylar haberimizde!

81 yıldır fındık sektörünün en önemli kuruluşlarından biri olmayı başaran FİSKOBİRLİK hakkında son dönemde sürekli olarak gündeme gelen taşınma ididalarına cevap verildi. FİSKOBİRLİK Genel Merkezi Taşınıyor Mu?Konu hakkında resmi açıklama yapan FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Üyesi ve Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan iddiaları yalanlayarak 1938 yılında kurulduğu ilk günden bu yana Giresun merkezli olarak hizmet veren şirketin merkezini taşımak gibi bir niyeti olmadığını duyurdu. FİSKOBİRLİK Genel Müdürlüğü ile entegre tesisi hakkında yapılan taşınma iddialarının spekülatif olduğunu belirten Karan "Bunları yaparken FİSKOBİRLİK'in bir üretici kurumu olduğunun bilinmesini ve siyasiler ile Giresun kamuoyunun kuruma daha fazla sahip çıkarak destek olmasını bekliyoruz.Bunu şahsımız adına değil, FİSKOBİRLİK, üretici ve fındık adına istiyoruz. Ayrıca zamanın yönetici ve idarecileri tarafından kuruma kazandırılan gayrimenkul ve mal varlıklarına kelepir veya hibeymiş gibi yaklaşılmamasını istiyoruz" diyerek ne genel merkezin ne de entegre tesisin taşınmayacağını söyledi. Emlak365.com 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@