Fiyatlar Değil Ama Kredi Faizi Düştü! 0.53 ve 0.87 Faizle Taşıt Kredisi

İkinci el araç alımlarında en düşük faiz oranıyla kredi kampanyası sağlayan bankaların ilk sırasında İş Bankası geliyor. Bankanın kredi paketinde 0.53 ve 0.87 faizli oranlar bulunuyor.

Fiyatlar Değil Ama Kredi Faizi Düştü! 0.53 ve 0.87 Faizle Taşıt Kredisi

İkinci el araba almak isteyenler için en önemli sorun fiyatların çok yüksek olması. Bu dönemde ikinci en önemli sorun ise kredi maliyet oranlarının çok yükselmesi. Bir araç alırken hem kredi maliyetlerinin hemde araç fiyatlarının yüksek olması vatandaşları oldukça düşündürüyor.

Araç almak için en uygun zamanı bekleyen vatandaşlar için ise bazı ek kampanyalar bulunuyor. İş Bankası'da araç alacak olan müşterileri için yeni kredi kampanyasını duyurdu.

İŞ BANKASI'NDAN 0.53 FAİZ ORANLI ARAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

İş Bankası ekim ayının kalan son günlerinde, kasım ayının tamamında ve aralık ayının son gününe kadar devam edecek yeni kredi paketini açıkladı. Kredi paketi ikinci el araç alımlarında geçerli. Araç alacak olan vatandaşlara kredi olanağı sunan kredi paketi 0.53'ten başlayan faiz oranları sağlıyor. Ancak söz konusu kredi paketinin kullanımı her ikinci araç alımı için geçerli değil.

Araç alacaklar için kısa bir açıklamada bulunan İş Bankası kendi arabasını almak için Oto Net isimli firmayı tercih edenlere düşük faiz olanağı sağlayacağını bildirdi.

Bankanın güncel kredi faiz oranlarına kıyasla çok düşük bir seviyede bulunan kampanyalı kredi de faiz oranları yüzde 0.53 ve yüzde 0.87 bandından başlıyor. Kredi kullanımlarında uygulanan faiz oranı tercih edilecek vade süreci ve kredi limitine göre değişiyor. En yüksek limit ve en uzun vadeli kredi faiz oranı yüzde 1.45 olarak uygulanacak.

BANKANIN SUNDUĞU VADE VE FAİZ ORANLARI TABLOSU

İş Bankası resmi sitesinden kredi kullanımlarına dair hem bir açıklamada bulundu hemde faiz oranlarını açıkladı. Araç alacaklar için düşük faiz oranını "İş Bankası’ndan taşıt kredisi kullanın, Oto.net‘in satışını yaptığı/aracılık ettiği ikinci el araç alımlarında %0,53’den başlayan faiz oranı fırsatından yararlanın." ifadeleri ile duyuran banka şu oranları açıkladı.

iş bankası kampanyalı kredi kasım 2021

İş Bankası'ndan kredi kullanacaklar araç alımlarına dair tüm bilgileri İş Bankası web sitesinden yada İş Bankası şubelerinden öğrenebilecekler. Kredi kampanyasının ne zamana kadar devam edeceğine dair İş Bankası "Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar sadece Oto.net ‘in satışını yaptığı/aracılık ettiği ikinci el araçlar için geçerlidir." uyarısında bulundu.

SONRAKİ HABER