Fiyatlar Düşüyor, Faizsiz Ve Ertelemeli Kredi Destekleri Veriliyor! Toyota, Opel, Hyundai Araba Kampanyaları Şubat 2022

Sıfır kilometre otomobil satın alırken araba kampanyalarının avantajlarından yararlanmak isteyenler Şubat kampanyalarını mercek altına aldılar. Ayın en özel araba kampanyalarını hangi firmalarda?

Finans 15.02.2022 - 21:03 15.02.2022 - 21:03 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil fiyatlarının yükseliğinden dolayı sıfır kilometre araç satın almak isteyenler araba kampanyaları ile kendilerine sağlanan imkanları değerlendiriyorlar. Piyasa şartlarına göre her otomobil firmasının kendi satış politikasına uygun olarak tasarladığı araba kampanyaları çok önemli imkanları barındırabiliyor. Bu imkanları değerlendirenler ise sıfır kilometre otomobil sahibi olurken kazançlı çıkabiliyorlar.

ŞUBAT 2022 ARABA KAMPANYALARINA GENEL BAKIŞ

Otomobil firmaları tarafından düzenlenen araba kampanyaları ile müşterilere sağlanan çeşitli imkanlar bulunuyor. Şubat ayının sonuna kadar devam edecek olan bu araba kampanyaları ile müşterilere sıfır kilometre araç alımları sırasıda nakit indirimleri yapılıyor, kredi destekleri veriliyor ve kredi erteleme imkanlarından yararlanabilmeleri sağlanıyor. Bu şekilde düzenlenen araba kampanyaları ile sıfır kilometre otomobil satın almak çok daha kolay bir hale geliyor. Peki hangi firma tarafından hangi araba kampanyaları uygulanıyor?

HYUNDAİ'DEN NAKİT İNDİRİM, KREDİ DESTEĞİ VE KREDİ ERTELEME KAMPANYALARI

Hyundai tarafından her model için ayrı bir araba kampanyası düzenleniyor. Hyundai i10 satın almak isteyen müşterilere kullanacakları kredi için erteleme imkanı tanınıyor. Şubat ayında sıfır kilometre Hyundai i10 satın alan müşteriler ödemelerine Eylül 2022'de başlıyorlar. Hyundai Bayon satın almak isteyenlere de aynı kredi erteleme imkanı veriliyor.

hyundai kampanyalar

Hyundai i20 için ise kapsamlı bir kampanya hazırlandı. Müşterilere burada iki ayrı seçenek sunuluyor. Dileyen müşteriler Hyundai i20 satın alırken 32.600 TL'ye varan nakit indiriminden yararlanıyorlar. Bir diğer kampanya seçeneği de kredi desteği oluyor. Hyundai i20 satın almak isteyen müşterilere 55 Bin TL'lik kredi 12 ay vadeli olarak ayda 0,99 faizle veriliyor. Aynı kredi desteği Hyundai Kona için de geçerli oluyor. 

Hyundai Elantra için düzenlenen araba kampanyasında da müşteriler nakit indirimlerinden yararlanabiliyorlar. Bu kapsamda sıfır kilometre Hyundai Elantra satın alacak müşterilere 48.600 TL'ye varan nakit indirimi sağlanıyor.

OPEL'DEN FAİZSİZ KREDİ VE KREDİ ERTELEME KAMPANYALARI

Opel tarafından açıklanan araba kampanyalarına göre bazı sıfır kilometre araçlar için  çok özel fırsatlar müşterilere sunuluyor. Kampanya kapsamında bulunan otomobil modellerinin Yeni Mokka, Combo Life, Combo Cargo, Vivaro Cargo, Vivaro City Van ve Zafira Life oldukları açıklandı.

opel araba kampanyaları-5

Opel'in özel kampanyası kapsamında 2 ay ertelemeli 75 Bin TL'Lik kredi 12 aylık vadede müşterilere faizsiz olarak veriliyor. Ayrıca bir diğer faizsiz kredi seçeneğinin 12 ay vadeli 100 Bin TL olduğu bildirildi. 

Opel ayrıca 15 ay vadeli 150 Bin TL'lik kredi için müşterilere aylık 0,99 faizle kredi desteği veriyor. 2 ay ertelemeli kredi imkanından yararlanıp 110 Bin TL kredi desteği almak isteyenler ise 15 ay vade ve aylık 0,99 faizle karşılaşıyorlar.

TOYOTA'DAN KREDİ DESTEĞİ KAMPANYASI

toyota yaris kampanyası

Toyota tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre 2021 yılında Avrupa'da yılın otomobili seçilen Toyota Yaris için müşterilere kredi desteği veriliyor. Bu kapsamda müşteriler sıfır kilometre Toyota Yaris satın almak istediklerinde 75 Bin TL'lik kredi desteğini 12 ay vadeli ve aylık 0,69 faizli olarak kullanabiliyorlar. Bu kredi desteğini istemeyenlere ise sıfır kilometre Toyota Yaris kampanyalı fiyatlarla satılıyor. Bu kampanyalı fiyatlar ise Toyota bayilerinden öğrenilebiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@